Alena Knotková

Proč jsem se vlastně rozhodla pro SVĚT ZDRAVÍ? S přibývajícím věkem se objevovala stále i přibývající kila a s tím spojené zdravotní problémy – ortopedické problémy, byla mi zjištěna cukrovka, vysoký tlak a vysoký cholesterol. Provázela mě každý den únava, bolesti zad a nohou.

Když jsem se dozvěděla o SVĚTĚ ZDRAVÍ, chtěla jsem si původně dojít jen na kontrolní diagnostiku stavu mého těla. Když jsem ale zjistila, že mé tělo je metabolicky starší o 23 let, než skutečně je, řekla jsem si DOST.  Již dříve jsem se pokusila zhubnout různými způsoby. Bohužel se pokaždé objevil „jojo“ efekt a já přestávala věřit, že se mi ještě někdy podaří zhubnout a tím i zmírnit mé zdravotní problémy.

Jenže s pomocí poradkyně Ing. Šárky Hodslavské to najednou šlo, i když jsem nemohla cvičit. Stačilo pouze upravit jídelníček. Za tři měsíce se mi podařilo zhubnout o 14 kilogramů, cukr si držím v normě a začala jsem opět pomalu cvičit. A hlavně, cítím se skvěle. Naučila jsem se správně jíst a také pít. Určitě budu pokračovat touto cestou dále. SVĚT ZDRAVÍ mohu vřele doporučit.

Alena Knotková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice Alena Knotková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist