Bohumila Knotková

Poslední dobou jsem měla velkou nadváhu, kterou jsem i přes svou velkou snahu nemohla snížit. Při své výšce jsem se dostala na váhu 91 kg. V loňském roce mi dcera sjednala konzultaci ve Světě zdraví v Teplicích. Po úpravě mého jídelníčku, zjištění vhodných a nevhodných potravin pro mé tělo, po zařazení pravidelného stravování a pití, jsem po šesti měsících vážila krásných 76 kg. Naučila jsem se jíst potraviny, které jsem dřív ani neznala, seznámila jsem se s novými kombinacemi, o kterých se mi dřív ani nesnilo. Cítím se lépe. S menšími výkyvy se snažím tuto váhu udržet. Za to vše děkuji mé dceři, která mi zajistila konzultaci u paní Fílové, která to se mnou celé absolvovala a měla se mnou trpělivost.

Děkuji.

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist