Úvodní stránka » Články » Býci ve Světě zdraví hubnou nejvíce ze všech znamení

Býci ve Světě zdraví hubnou nejvíce ze všech znamení

Z průzkumu sítě nutričních poraden Svět zdraví vyplynulo, že úspěch při snižování váhy se liší nejen podle pohlaví a věku, ale vliv má také v jakém slunečním znamení se lidé narodili. Největšími požitkáři, kteří mají snahu problém s nadváhou řešit a dosahují nejlepších výsledků, se ukázali Býci.

V žebříčku je těsně následují Berani a Blíženci. „Analýza hubnutí našich klientů podle slunečních znamení přinesla zajímavé výsledky, z nichž některé potvrzují, ale některé zcela popírají charakteristické rysy připisované astrology jednotlivým znamením,“ uvedl k výsledkům průzkumu Josef Hůla, ředitel franšízové sítě Svět zdraví. Podle statistik do nutričních poraden Světa zdraví přišlo již 6860 klientů ve znamení Býka.

Věra Kociánová - Výživová poradkyně Světa zdravíDo poraden Světa zdraví přicházejí, jak muži, tak ženy. Převažují však klienti narození ve znamení Býka, což potvrzuje podle hvězd pravidlo, že mají rádi dobré jídlo, ale zároveň se chtějí udržet v kondici. Klienti ve znamení Beranů zahrnují do svého života často fyzické aktivity, což podporuje vyrovnat hladinu mezi jejich energetickým příjmem a výdejem, a docílit, tak rychlejších výsledků. „Také jsou velmi soutěživí, a když se pro něco rozhodnou, tak obvykle zvítězí. V rámci tříměsíčního programu jsem se starala o tři pány, kteří se mezi sebou vsadili o to, kdo zhubne nad 10 kg a vyhrál právě ten, narozený začátkem dubna,“ říká nutriční specialistka Věra Kociánová. 

„V poradnách Světa zdraví se klienti naučí, jak změnit trvale svůj životní styl a upravit své stravovací návyky, tak, aby jim jídlo stále přinášelo potěšení, ale nepřibírali přitom na váze. Vždy záleží na individuálním nastavení klienta, co je dobrého pro jednoho, může druhému škodit,“ říká Michaela Ozdogan Schafferová, vedoucí nutriční specialistka Světa zdraví.

Nutriční typologie funguje výborně i u znamení Blíženců. Podle hvězd totiž Blíženci milují rozmanitý život, nefungují na ně diety a neradi cvičí. Proto sestavení pestrého jídelníčku, podle individuální typologie, které eliminuje nezdravé potraviny, je pro ně to pravé. „Často se setkávám s tím, že klienti se snaží zásadně změnit výživu proti své přirozenosti, a proto se jim redukce váhy nedaří. Například začnou z neznalosti nakupovat potraviny, kdy sahají po zdánlivě zdravých, avšak pro ně zcela nevyhovujících produktech. Proto je vždy důležité zjistit pomocí přesné diagnostiky, co tělu prospívá a přizpůsobit tomu i složení a poměry jednotlivých potravin,“ doplňuje Michaela Ozdogan Schafferová.

Na opačné straně žebříčku stojí lidé ve znamení Panny. Těch přichází do poraden Světa zdraví nejméně. Možná za to mohou jejich sklony k perfekcionismu, důkladnost a puntičkářství, které nadváhu už v zárodku eliminují. Klienti ve znamení Štíra často přijdou do poraden Světa zdraví, osvojí si zdravé návyky a pevný režim, dosáhnou uspokojivých výsledků, které jsou schopni si trvale udržet, a pak již nemají důvod do poraden se vracet.

Síť poraden zaměřená na oblast správné výživy a redukci váhy. V současné době je po celé ČR 44 poboček Světa zdraví a 14 na Slovensku. Síť poraden vlastní společnost SUNKINS - český výrobce špičkových nutričních doplňků založených na nejmodernějších technologiích s důrazem na přírodní ingredience. Vznikla v roce 2007 s cílem poskytovat klientům produkty a služby pro lepší kondici a úpravu váhy.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist