Dagmar Jacyková 

Můj příběh začal v dubnu 2016. Po těžkém traumatickém zážitku jsem se předchozí dva roky potácela mezi žalem a hněvem, steskem a beznadějí. Řešila jsem to jídlem a tak jsem přibírala a přibírala. Jednoho nedělního odpoledne jsem zapnula počítač a uviděla nabídku na konzultaci do Světa zdraví. Bylo to jako, když problikne světlo uprostřed naprosté tmy.

Jsem ráda, že jsem to znamení nepropásla a na konzultaci se objednala. Ten čin změnil můj život k nepoznání. S ubývajícími kilogramy stoupalo mé přesvědčení, že zase bude líp. Ustupovaly všechny ty ošklivé pocity a dostavovaly se naopak pocity radostné až euforické. Naučila jsem se zdravě a chutně jíst a začlenila jsem do svého života pravidelný pohyb. Během roku jsem zhubla téměř 20 kilo, získala obdiv všech přátel a známých a v průběhu té cesty i novou lásku. Nedokážu ani popsat, jaké štěstí prožívám. Není to snadné, ale stojí to za to a nejste na to sami. Tím chci velmi poděkovat všem ze Světa zdraví a především paní Fílové.

Zakončím citátem z tvorby brazilského spisovatele Paola Coelha. „ Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit“.

Přeji mnoho úspěchů všem, kteří se rozhodnou změnit své životy.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist