Eva Mokrá

Je mi 65 let, šla jsem do důchodu a najednou jsem měla méně pohybu a kila šla nahoru. Nepřejídala jsem se, naopak jedla jen když jsem měla hlad a málo pila tekutin. Nejedla jsem sladké a divila se, že kila jdou nahoru. Došlo to tak daleko, že jsem měla 20 kilo navíc. Věci, které jsem ráda nosila, jsem musela odložit. Necítila jsem se dobře, zadýchávala se.

Pak jsem jednou na internetu četla, že v našem městě je výživový poradce, který by mi mohl pomoci a poradit, co s tím. Neváhala a došla jsem si tam. Dnes jsem ráda, že jsem tak učinila, bylo to dobré rozhodnutí. Tam jsem se dozvěděla, že opravdu moc málo piji a jím jídla, která bych neměla a také, že mám jíst 5krát denně. Nejdříve jsem si říkala, že tolik ani pít nemohu, ani tolikrát denně jíst, ale najednou to šlo a já v relativně krátké době zhubla 14 kilo.

Teď je mi mnohem lépe, zase mohu ujít i několik kilometrů, nezadýchám se a věci, které jsem odložila, zase pomalu začínám nosit. Můj nový jídelníček mi chutná a už bych ho nezměnila. Díky mé poradkyni jsem to zvládla, bez ní bych asi stále přibírala. Jsem ráda, že jsem dostala chut to změnit a došla si tam, kde mě opravdu pomohli. Za to jim náleží můj dík. Opravdu záleží na tom mít chut změnit svůj život. Mám ze sebe dobrý pocit.        

Eva Mokrá, Teplice

Eva Mokrá PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice Eva Mokrá PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist