Eva Vitíková

S 10 - ti  kily navíc … Eva Vitíková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice

... jsem se opravdu necítila dobře.  Protože jsem byla dříve zvyklá chodit trochu svižnějším tempem, a chůze do kopce mi nedělala problémy, tak jsem najednou zjistila, že to neudýchám. A to jsem nekuřačka. A pohled do zrcadla nebyl také lichotivý.

Tak jsem se rozhodla s těmi kily něco udělat. Ale NE jenom dietou, ale nechat si udělat jídelníček přímo na míru. A povedlo se. Ze začátku jsem nic jiného nedělala, než si připravovala jídlo a jedla. A za chvíli znovu. Ale naučila jsem se to a klidně si dám do tašky krabičku se svačinou a můžu jít kamkoli. Přestože mi výživová poradkyně do jídelníčku napsala, že to bude chvíli trvat, než se začne váha hýbat směrem dolů, opak byl pravdou.

Asi po týdnu úklidu v mém metabolismu se váha začala posunovat směrem dolů. A stále to pokračuje.

Bez 10-ti kil ... Eva Vitíková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice

... je mi krásně a mám radost sama ze sebe, že jsem to dokázala. I přátelé mě chválí, že mi to sluší a vypadám dobře.

Bez své výživové poradkyně bych to zvládala hůře. Ale její pochvala a milý úsměv a i výtka, že jsem snědla něco, co jsem neměla, při každé kontrole, mě povzbudily, že jsem to nevzdala.

Vše je ale především o tom, jestli sami chcete změnit svů životní styl nebo ne. Výživový poradce vám jenom pomůže to lépe zvládat.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist