Hana Cermanová

Do Světa zdraví jsem přišla s tím, že už chci několik let zhubnout, ale vždy jsem hubla nesprávným způsobem.. Hladovky, kalorické tabulky, různé doporučení od kamarádů a rady na internetu, prášky, ale buď jsem to dlouho nevydržela, nebo se po čase zase dostavil jojo efekt.. Ani cvičení mi nezabíralo – jakpak by ano, když jsem nejedla dostatečné množství bílkovin. Prostě pocit, že zhubnout je nemožný. Další problém, kterého jsem si byla vědoma, byl ten, že jsem se dříve (v pubertě) do hubnutí ponořila až moc (celé dny jsem nejedla, v důsledku toho se mi dělalo špatně, když jsem něco snědla a celé hodiny jsem probrečela u zrcadla; to mohlo trvat cca 1,5 roku).

Takže jsem usoudila, že bude mnohem lepší, když mě někdo bude hlídat, sestrojí mi jídelníček přímo na míru, řekne mi, co jsem dělala špatně, co zlepšit a já se nebudu pouštět do dalších experimentů. Prostě jsem věděla, že se Světem zdraví doopravdy efektivně a hlavně ZDRAVĚ zhubnu, když se budu řídit tím, co mi doporučí má skvělá specialistka a za tři měsíce jsem bez problémů zhubla to, co jsem chtěla.

I nadále se držím jejích rad ohledně nového životního stylu, který má řád a dobře jsem si na něj navykla. Od té doby, co jsem režim začala dodržovat, mám i více energie.

Chtěla bych za všechno moc poděkovat mé specialistce Jitce Fílové, bez které bych to sama určitě nezvládla a která mi ukázala, jak by měl můj zdravý životní styl vypadat i nadále..

Kdo váhá, třeba jen kvůli financím, by si měl uvědomit, že je to investice do sebe, do svého zdraví. Už bude do budoucna vědět, co mu vyhovuje a je jeho tělu prospěšné. Takže za mě opravdu palec nahoru.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist