Hana Chalany Vlachová

Od mládí jsem pravidelně držela všechny možné redukční diety a skoro vždy se mi podařilo zhubnout. Po nějakém čase jsem zase přibrala, většinou více než jsem zhubla (JO-JO efekt). Ráda jsem jedla řízky a všechna smažená jídla, uzeniny, sladkosti, majonézové saláty, křupavé bílé i sladké pečivo, ale také zeleninu a ovoce.

S manželem jsme hodně chodili po horách i jinde a tím jsem se udržovala v dobré kondici. V roce 2008 měl můj muž těžký úraz nohy a s chozením byl konec. Téměř rok chodil jen s pomocí berlí a dodnes nemá nohu v pořádku. Bez pohybu jsem začala přibírat ještě rychleji, navíc nám tento manželův stav velice zkomplikoval naše podnikání. Přibylo mi plno povinností a na diety nezbýval čas.

V listopadu 2015 jsem vážila 102 kg. Při mé výšce 165 cm a věku 65 let jsem bývala hodně zadýchaná a unavená i při krátké chůzi na nákup. Bolela mě záda, kyčle i kolena. Navštěvovala jsem pravidelně ortopeda, který mi nemohl při mé váze moc pomoci.

V této době jsem našla na internetu reklamu Světa zdraví. Přečetla jsem si recenze a moc jsem tomu nevěřila. Přesto jsem sebe i manžela objednala a Svět zdraví v Teplicích jsme navštívili. Přivítala nás příjemná asistentka, která nás zvážila. Já jsem vážila 112 kg a manžel 117 kg. Potom nás asistentka předala k výživové poradkyni paní Ing. Šárce Hodslavské, která nám vypracovala jídelníčky přímo na tělo. Moc jsem tomu nevěřila, protože jsme oba podle návodu mohli jíst více, než jsme byli zvyklí. A ONO TO ŠLO.

Změnili jsme jen způsob stravování, jedli jsme pravidelně a to jídla, která nám chutnala, včetně sladkého. Přestali jsme mastit, jíst smažená a tučná jídla, sladit cukrem. Jedli jsme hlavně kuřecí, krůtí maso a ryby. Já jsem chodila plavat, manžel moc sportovat kvůli úrazu nemůže.

Dnes vážím 84 kg – tedy o 18 kg méně než na začátku. Manžel váží 103 kg – tedy o 14 kg méně než na začátku. Nic mě nebolí, ortopeda jsem úplně ze svého života vynechala. V pohodě můžu chodit bez zadýchávání a únavy. Změnily se nám i oblíbené potraviny a ve způsobu stravování můžeme bez omezování pokračovat i nadále.

Bez Světa zdraví a bez Ing. Šárky Hodslavské bychom to nikdy nedokázali.

DĚKUJEME.

Hana Chalany Vlachová, Teplice

Hana Chalany Vlachová PŘED - Diskuse klientů Světa zdraví Teplice Hana Chalany Vlachová PO - Reference klientů Světa zdraví Teplice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist