Ivana Vlasáková

Několik let jsem se potýkala s nadváhou. Nikdy mi to nebylo lhostejné, nicméně různé diety, které jsem zkoušela, nezanechaly na mé váze žádný větší výsledek. Pokud jsem dosáhla nějakého úbytku váhy, téměř vždy se dostavil jo-jo efekt. A tak to šlo několik let. Ručička na váze se pohybovala dolů a zase nahoru... Jednoho dne, jsem v práci dostala poukázku na diagnostiku do Světa zdraví. Řekla jsem si, že nemůžu nic ztratit a tak jsem se objednala.

Po prvním měření ve Světě zdraví mě šokoval naměřený metabolický věk, podle kterého jsem byla o 10 let straší než má matka! To byl veliký impuls a pustila jsem se do toho. Po celou dobu se mi věnovala pí. Věra Bittnerová. Společně jsme stanovily cíl – 15 kg. Dostala jsem jídelníček na míru a s ním doporučené a zakázané potraviny. Přidala jsem lehký pohyb a hlavně jsem začala dodržovat pitný režim. A šlo to!

Za první 3 měsíce jsem zhubla 6 kg. Pak to šlo pomaleji, ale pořád to šlo dolů. Celkový váhový úbytek za rok byl - 17 kg. Moc bych chtěla poděkovat pí. Bittnerové za lidský, ale profesionální přístup. A každému, kdo chce se sebou něco udělat, tak vřele doporučuji konzultaci s odborníky ze Světa zdraví. Jde to!

Já jedu dál - svůj boj s kily nevzdávám.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist