Jana Pfefferová

Celý život jsem chtěla být štíhlejší, fotky s kamarádkami byly vždy katastrofa a to, že jsem si stoupala jako stín za ně, nepomohlo. Byla jsem vždy oplácanější. Miluji čokoládu. To mluví, myslím, za vše.

Když jsem otěhotněla, tak jsem si řekla, že chutě na čokoládu zvládnu a budu v pohodě. Sice jsem před těhotenstvím měla okolo 60 kg, ale před porodem jsem dosáhla váhy 90 kg. Mé rozhodnutí o hubnutí začalo tím, když jsem chodila s kočárkem venku už půl roku a mladý soused se mě zeptal, kdy budu rodit. Zadýchávání a ztráta jakékoliv fyzičky a obnova šatníku ve větší velikosti mi také nepřidaly. Takže jsem na doporučení později vyhledala pomoc ve Světě zdraví.

Po vstupní prohlídce jsem málem omdlela nad výsledky. Jídelníček, ve kterém jsou potraviny, jaké mohu jíst a jaké mám vynechat, mi hrozně moc pomohl. Vzhledem k váze jsem nejdříve začala jíst zdravě a pravidelně dle pokynů. Později jsem přidala i pohyb.

Dnes se cítím velmi dobře a z velikosti 44-46 po porodu jsem se dostala na velikost 36-38. Váhu 74 kg (před jídelníčkem) jsem nyní dostala na 57 kg. Tělo si zvyklo na pravidelný přísun zdravých potravin, a proto mu neuškodí, když si jednou za čas zhřeším kouskem nezdravé čokolády.

Teď se těším, že nebudu hubnout, ale spíš zpevňovat tvar bříška, boků a stehen :-)

Jana Pfefferová PŘED - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice

Jana Pfeffferová PO - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Teplice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist