Kontaktujte nás: 734 752 888 | teplice@svet-zdravi.cz

Jana Rácová 

Problémy s hmotností jsem měla skoro celý život. Když jsem kvůli úrazu musela přestat sportovat, začala kila přibývat, až dosáhla 90 kilogramů. Byla jsem však mladá, chtěla jsem se líbit a tak jsem začala cvičit vodní gymnastiku, omezila se v jídle a deset let jsem držela váhu v rozmezí 75 – 80 kg, což při mé výšce 176 cm bylo v pohodě. Přišla však dvě riziková těhotenství a s tím omezení pohybu a po porodu jsem vážila 95 kilo. Něco se ve mně zlomilo a já přestala svou váhu řešit, měla jsem prostě nadváhu a hotovo.

Časem přišly zdravotní problémy jako vysoký tlak, náběh na cukrovku a hlavně bolesti kolen, které vyvrcholily náhradou obou kolen a já byla na prahu sedmdesátky se 102 kg, umělými koleny, vysokým tlakem a obavou, že už se nedá nic dělat. Na internetu jsem se však dozvěděla o firmě Svět zdraví a řekla si, že to zkusím a objednala jsem se na konzultaci.

Ujala se mne velmi milá paní konzultantka, která mne přesvědčila, že nikdy není pozdě udělat něco pro své zdraví, že věk je jen číslo. Dostala jsem dietní program, seznam vhodných potravin a za pomoci mé milé konzultantky jsem se do toho dala. Za půl roku mám o 20 kilo méně, cítím se výborně, zdravotní problémy skoro zmizely. Musím však dodat, že bez pomoci bych to nikdy nezvládla.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Víte, že ...

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist