Jaroslava Hejná

Je leden a moje váha je 78 kg, při mé výšce 168 cm. Je to katastrofa, alespoň pro mne. Cítím se špatně. Jsem nafouklá, unavená, otékají a bolí mne nohy.

Začala jsem vynechávat co nejvíce sladké, které miluji, a jedla jsem naposledy v 17 hodin večer. Ale potom jsem měla večer hlad a honila mne mlsná. Shodila jsem váhu na 73 kg, ale dále to nešlo. Proto jsem se obrátila na „Svět zdraví“ o pomoc. Chtěla jsem shodit 10 kg, a to bych sama nedokázala.

Díky radám ohledně stravování a pomoci při sestavování jídelníčku se mi to podařilo. Teď už je to v pořádku, když člověk ví, co smí a co mu nedělá dobře. Hlavně již nepociťuji hlad. Cítím se dobře a je mi fajn.

Moc děkuji za milou pomoc paní Fílové, protože její přístup mi pomáhal vydržet. Velké plus jsou i potravinové doplňky. Ještě jednou děkuji celému kolektivu „Světa zdraví“. 

Jaroslava Hejná PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice Jaroslava Hejná PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist