Jaroslava Šubrtová

Dobrý den, tady je můj příběh a také jsem přiložila fotku z loňského léta. Sama bych to nezvládla ...

Je mi 55 let. Roky stresového a sedavého zaměstnání se podepsaly na mé postavě. A tak, když už vše překročilo únosnou míru a v normálních obchodech jsem nemohla koupit nic na sebe (velikost 46 a někdy i vyšší v běžných obchodech nemají) a váhou jsem se dostala do zóny obezity, tak jsem se rozhodla zkusit to ve Světě zdraví.

Připravili mi jídelníček šitý na míru, pomocí kterého se mi podařilo zhubnout do běžných konfekčních velikostí. Nyní si kupuji velikost M. Díky Ing. Šárce Hodslavské (moje guru na hubnutí) jsem objevila nové, velice chutné recepty, které byly hodně podobné tomu, co jsem jedla před tímto krokem a přitom šla kila dolů. Takže bez hladovění, s chutnými jídly a cvičením se mi v krátké době podařilo shodit to, co jsem za léta nabrala. Navíc i v mém okolí si všimli toho, že jsem tak výrazně shodila a tak nějak i omládla.

Všem škarohlídům bych chtěla říct, že přesto, že v rodině máme samé boubelky a já jsem ve věku, kdy mám zpomalený metabolismus, díky čemuž jdou kila nahoru, se dá s pomocí odborné spolupráce a vhodně nastaveném jídelníčku zhubnout. I když jsem před tím zkoušela různé diety, tak výsledek nebyl viditelný a kila se bohužel příliš nehýbala a brzy byla zpět i s nějakým tím kilem navíc. Bez nich bych to zkrátka nezvládla, a proto jim patří můj veliký dík.

Těm, kteří se rozhodli to také zkusit, držím palce, aby se jim podařilo dosáhnout jejich cíle. Moc děkuji zaměstnancům Světa zdraví za ukázání cesty jak hubnout, vždy usměvavé a vstřícné. Mockrát děkuji!

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist