Karel Vajgert

Do Světa zdraví jsem se vypravil začátkem minulého roku, kdy jsem od svého zaměstnavatele dostal voucher na kontrolu své váhy, potažmo svého zdraví. Po první konzultaci a výsledku, který se mi ani trochu nezamlouval, jsem se rozhodl pro kompletní program na celý rok, včetně biochemického vyšetření.

Každých 14 dnů jsem docházel na pravidelné kontroly. Musím se přiznat, že s váhou to šlo obtížně. Dělat změny v životě je hodně náročné, počínaje nákupem potravin či v celkové přípravě jídel, ale i se zařazením pohybu do týdenního režimu. S váhou to šlo díky mým zdravotním problémům obtížně, byl to prostě boj. Dělal jsem neustálé chyby ale opravdu jsem se snažil. Společně s vedením mé specialistky Jitky jsem chyby opravoval, učil se využívat potraviny, které v mém jídelníčku byly naprosto nové, pořídil jsem si nové kolo a zařadil pravidelné prohlídky po okolí.

Nastavenou změnou a pohybem jsem zhubl krásných 10 kg. Jenže jsem začal mít problémy s dodržováním pravidelného pohybu, správného dodržování skladby potravin a váha se opět lehce zhoupla zpět. Je však pravdou, že hodnoty cukru se mi snížily a tuky v krvi vypadaly také mnohem lépe. Celkově se mému tělu odlehčilo. Nyní, po ukončení roční péče, jsem rozhodnut bojovat dál a s kilogramy navíc se vypořádat. 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist