Krista Schillerová

Jmenuji se Krista a je mi 68 let. Poslední 3 roky jsem začala přibývat na váze, a když jsem zjistila, že vážím více než 75 kg, začala jsem přemýšlet o tom, co s tím.

Protože jsem vážně zdravotně postižená - jsem ileostomik, nemám celé tlusté střevo, a po 10 operacích a reoperacích dutiny břišní mi zbylo pouhých 1,9 m tenkého střeva, věděla jsem, že hubnutí bez odborné pomoci sama nezvládnu.

Hledala jsem na internetu a našla Svět zdraví v Teplicích. Objednala jsem se, a už to šlo jako po másle. Milá paní Jitka Fílová, odborná výživová poradkyně, mě hezky přivítala, vysvětlila, že musí můj případ konzultovat s lékaři, kteří mi ušijí jídelníček na míru. Vzhledem k mému postižení - nemohu jíst zeleninu, ovoce, žádnou vlákninu a ještě mám alergii na ryby, to paní Fílová se mnou opravdu neměla lehké.

Já jsem si uvědomila, že bez sladkostí konzumovaných s chutí večer, se obejdu. Začala jsem pravidelně 5x denně jíst a jezdit pravidelně na kole. Po 14 dnech mě díky pravidelnému stravování přešla chuť na sladké, a kila šla dolů.

Od mé první návštěvy Světa zdraví v Teplicích dne 15.5.2017 do 6.12.2017 jsem zhubla 11 kg. Mohu všem vřele doporučit návštěvu tohoto centra a pak už jen záleží na Vás.

Tímto mnohokrát děkuji pracovnicím Světa zdraví v Teplicích a přeji všem pevné zdraví a ukázněné klienty.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist