Kristina Vašáková

Můj boj s kilogramy začal v lednu 2017. Nebylo to novoroční předsevzetí, jen jsem se na sebe už nemohla podívat do zrcadla. Váha 93 kg při výšce 167 cm bylo opravdu už hodně. V té době jsem na internetu objevila nabídku Světa zdraví.

Při první návštěvě jsem se s mou poradkyní, paní Bittnerovou, shodly na tom, že se pokusíme shodit 15 kg. Musím přiznat, že jsem si to neuměla ani představit. Upravila mi jídelníček a já přidala více pohybu. Po 2 měsících, a asi pěti kilogramech, se ke mě přidala kolegyně z práce a začaly jsme do Světa zdraví docházet společně. Oběma se nám podařilo zhubnout 17 kg a stále se snažíme pokračovat v novém stylu života. Shodly jsme se na tom, že finance vynaložené za tento program byla naše nejlepší investice za posledních 10 let.

Musím touto cestou poděkovat mé výživové poradkyni, paní Bittnerové za skvělý přístup, trpělivost a milé jednání.

Vrátilo se mi sebevědomí a po zdravotní stránce se cítím mnohem lépe. Dnes chodíme s manželem na tůry, plavat a jezdím na rotopedu a musím říci, že mě to moc baví. Každému, kdo se rozhodne změnit svůj život a zbavit se nadváhy, doporučuji svěřit se do rukou odborníků ze Světa zdraví a výsledky se určitě dostaví.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist