Lenka Čejková

Už delší dobu jsem toužila něco provést se svou postavou. Takové ty řeči typu "vždyť jsi hubená dost, co by jsi ještě chtěla...." nebo "jo holka, už Ti není dvacet, tak nemůžeš mít postavu jako tehdá" apod. jsou sice hezké, ale říkejte to někomu, kdo není sám se sebou spokojený... Takže když manžel vyhledal pomoc v teplickém Světě zdraví, byla to výborná příležitost i pro mne. Vždyť jako milující manželka musím svého muže podpořit a jaká je lepší podpora, než mu jít příkladem, no ne?

Zpočátku to šlo ztuha (byla jsem i přesvědčovaná, že moje váha je pro mne vcelku dobrá a není třeba ji nějak radikálně měnit, ale já věděla své), chvílemi to vypadalo i na rozvod - však uznejte sami - manžel za tři týdny sundal váhu o dvě kila a já s bídou o půl kilo a dřela jsem jak pitomec. Takové to vysvětlování jako "Váš manžel trpí obezitou, tak mu to jde zpočátku lépe než-li Vám, která jste štíhlá" sice můj rozum chápal, ale mé ego ne. Nakonec jsme si koupili domů i eliptický trenažér a já na něm cvičila dvakrát tolik co manžel - vždyť se to přeci jednou musí prolomit.

A nakonec se povedlo - když jsme končili své návštěvy v rámci programu, tak jsme oba sundali svou váhu o cca 10kg. Sice to není ještě úplně to, co bych si představovala (nějakých 6 - 7 kilo by se mi líbilo ještě sundat), ale myslím, že jsem na dobré cestě a spolu s kolektivem Světa zdraví v Teplicích to určitě dokážu.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist