Lucie Langmajerová

Má cesta za lepším životem ...

Bylo to v létě 2016, kdy jsem se zastavila před zrcadlem a řekla si, že takhle to dál nejde. Při mé výšce 155 cm jsem měla skoro 64 kg. Mé první jídlo byl oběd, nesnídala jsem, nesvačila, málo jsem pila, žádný pohyb, milovala jsem smažená jídla, zábavu a tím, že jsem byla neustále unavená, tak jsem hodně spala. Rozhodla jsem se začít něco se sebou dělat ...

Zaujala mě na internetu nabídka od Světa zdraví, která slibovala za cenu 200,- Kč celkovou diagnostiku těla, konzultaci s výživovým poradcem. Řekla jsem si, že v životě jsem utratila více peněz za zbytečnosti a vyplnila jsem formulář na internetu. Neuběhly ani dva dny a kontaktovala mě asistentka pobočky Světa zdraví v Teplicích, aby se mnou sjednala schůzku s výživovou poradkyní. Nastal den „D“ a já se vydala odhodlaně vstříc novému životu.

Při vstupu mě přivítala usměvavá a velice milá asistentka, která provedla základní měření – sdělila jsem jen věk a výšku a certifikovaný přístroj vyjel vše ... nestačila jsem se divit ... Má výživová poradkyně Jitka Fílová mi vysvětlila, co veškeré údaje znamenají. Zjistila jsem, že mé tělo má nedostatečné množství vody, mám nadváhu, mám v těle hodně tuku, ale měla jsem i více svalové hmoty, což nebylo na škodu. Dostala jsem doporučení, jak se mám stravovat, jaké potraviny ano, jaké ne, že skutečně musím jíst častěji denně, více pít a pokud přidám pohyb, půjde hubnutí snadněji. 

Dodnes vidím, jak sedím a říkám si pro sebe – to přece není možné, tak špatně na tom jsem? Ano, udělám s tím něco! Začala jsem se stravovat dle doporučení mé poradkyně, kompletně jsem změnila stravovací návyky, nebylo to o tom, že byste přestali jíst. To je špatně, tělo nesmí hladovět, ale má mít přísun, aby si netvořilo tukové zásoby. K tomu jsem přidala pohyb a má váha šla pomalu dolů. Nešlo o to zhubnout během měsíce 10 kg, kde vám dneska kdekdo slibuje, ale hubnout zdravě a pod dozorem s konzultací.

Cvičení mě začalo bavit, takže jsem si našla i jiné cviky a zařadila je k tomu, co jsem již měla. Jídla, která jsem jedla, mi chutnala, byla kaloricky nižší, ale pro tělo značně prospěšnější. Váha šla pomalu, ale jistě dolů. Začala jsem na sobě pociťovat změnu jak fyzicky, tak psychicky. Přestala jsem být unavená, měla jsem více energie a více jsem se na svět usmívala. Změny si začalo všímat i mé okolí, každá pochvala mě motivovala jít dál a nepřestávat.

V současné době uběhlo 10 měsíců od mé počáteční cesty a já mám dole 9,5kg, z toho jen 8kg činní tuk. Voda v mém těle se dostala na normální úroveň a já vidím i na své pleti, že vypadá lépe.

Je na každém z nás, jak se budeme chovat ke svému tělu. Ono nám to vždy patřičně vrátí. Nemusí to být hned, ale věřte, že nejde jen o krásnou postavu, ale hlavně o zdraví. A to máme všichni jenom jedno. a to bychom si měli hýčkat! ČLOVĚK MUSÍ „JEN“ CHTÍT, ALE PRÁVĚ TO SLŮVKO „JEN“ JE HODNĚ DŮLEŽITÉ, VĚŘÍM, ŽE I VÁM SE PODAŘÍ DOSÁHNOUT SKVĚLÝCH VÝSLEDKŮ!

Závěrem bych chtěla poděkovat mé poradkyni Jitce a její milé asistentce za vše, co pro mne dělaly! Díky!

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist