Marcela Hladíková

Celý život bojuji s nadbytečnými kilogramy, ale teď jsem dosáhla s výškou 173 cm na 92 kg. I když jsem si zkoušela upravit jídelníček sama, se svými malými zkušenostmi po různých dietách, jsem se nemohla zbavit ani jediného kila. To byla ta správná chvíle, abych se obrátila na odborníka. Dostal se mi do ruky poukaz na stresové vyšetření do Světa zdraví.....a bylo rozhodnuto!

Můj cíl byl sundat 10-15 kg za půl roku. S pomocí specialistky jsem byla úspěšná a shodila jsem 12 kilogramů. Dnes jsem velice ráda a navíc bohatší o informace, které upotřebím v následujících letech při udržení a případném, dalším snižováním váhy.

Strava je lehká, zdravá a nezatěžuje mé tělo. Moc děkuji za pomoc a vstřícný přístup.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist