Marie Brůžková - Mikulov

Příliš velký tlouštík jsem nikdy nebyla, ale najednou mi došlo, že mám 80 kg. A to už při mé výšce 163 cm, tloušťka je. A taky jsem si uvědomila, že špatně jím, žiji a spím. Do kopce funím a nemám žádnou fyzičku. A hlavně! Přestala jsem se mít ráda.

Pak se mi naskytla příležitost (díky dceři) využít vašich služeb. Má první návštěva (a měla být jediná) spočívala v tom, že se nechám přeměřit a pak se uvidí ...

Naměřené hodnoty mě však posadily. Voda, tuk, svaly, atd. Vše, co má být vyšší, bylo nižší a naopak. Nejvíc se mnou ale zamával metabolický věk. V mých 63 letech, mi vyšel na 80!!! A to rozhodlo.

Přihlásila jsem se do programu a žasla, jak je to snadné. Přehodnotila jsem své nákupy. Začala nakupovat v jiných obchodech se zdravou výživou a zakrátko jsem poznala, že se začínám cítit skvěle a lehce. Je to fakt jednoduché. Jen se musí chtít a jíst hlavou. Zapojila jsem své hůlky na nordic walking, které zahálely doma jako já, a začala chodit. Jsem spokojená, cítím se dobře a mám radost, když si lidé okolo mě všimnou změny.

Mám už 10 kg dole a ještě 5 kg bych chtěla dosáhnout. 65 kg byla vždy má ideální váha. Ale nejdůležitější pro mě je, že se mám zase ráda!!! Můžu se podívat do zrcadla, aniž by mi bylo zle z toho, co vidím.

Vřele všem doporučuji. Musí se opravdu chtít a jde to samo!!! Děkuji všem. Energii kterou jsem nabyla, bych už nikdy nechtěla ztratit.

Marie Brůžková, Mikulov

Marie Brůžková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice Marie Brůžková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist