Marie Knotková

Zdravotní důvody mě donutily udělat něco pro své zdraví a redukci mé nadváhy. Rozhodla jsem se využít nabídky Světa zdraví v Teplicích, kterou jsem si přečetla na internetu. Tohoto rozhodnutí dnes nelituji, protože mi tam zpracovali dietu s ohledem na můj zdravotní stav.

Díky profesionálnímu a vstřícnému přístupu pracovníků Světa zdraví jsem se naučila, jaké potraviny smím používat a také jak je kombinovat. Po 6 měsících mohu konstatovat, že jsem zhubla 10 kilogramů, a výsledky rozborů potvrdily, že se můj zdravotní stav podstatně zlepšil.

Budu se nadále snažit dodržovat dietu. Mým cílem je zhubnout ještě dalších 10 kilogramů a váhu si udržet.

Marie Knotková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice Marie Knotková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist