Marie Nohejlová

Přeji všem krásný den. Chci se s vámi podělit o svůj příběh. Jmenuji se Marie a je mi 56 let. Vždycky jsem byla štíhlá, až moc, ale pak přišla nemoc a s ní i hormonální léčba. Přibrala jsem za 3 měsíce 38 kilogramů. Byla to jedna hrůza, vyzkoušela jsem všechny možné diety, dokonce jsem hubla i pod lékařským dohledem a výsledek nic moc. Vláčela jsem tedy svoje kila s sebou no a zkoušela, co se dalo. Vlastně jsem jedla stále jen zdravě, ovoce, zeleninu, samé saláty a těstoviny, atd.

Před rokem mi moje neteř líčila, jak navštívila Svět zdraví a jak zhubla, protože jedla něco, co vlastně vůbec neměla. Nějak jsem tomu tehdy nevěnovala pozornost. Navíc dojíždět do 'Ustí bylo pro mne trochu náročné, a tak jsem to vzdala.

Mám poměrně dost těžkou práci a také potíže se zády. Začaly mě i bolet nohy a ještě se přidaly další problémy. Také jsem začala být dost unavená a zrovna v tenhle čas se mi dostalo do ruky oznámení, že Svět zdraví otevírá pobočku v Teplicích. Hned jsem se přihlásila. Ing. Šárka Hodslavská - nutriční specialistka Světa zdraví Teplice

Přivítaly mě dvě velmi milé dámy. které se o mne staraly celé 3 měsíce. Delší program jsem si z finančních důvodů nemohla dovolit. To je trošku škoda, ale nevadí, dostala jsem jídelníček, dále pak seznam potravin, které mohu jíst. Dostala jsem také seznam potravin. které jíst nemohu, což byl pro mne trošku šok. Vlastně jsem v tu chvíli nemohla z toho, co jsem běžně jedla a považovala za zdravé, skoro nic.

První týden jsem tápala, ale pak už to šlo všechno celkem dobře. Jídlo je chutné, je ho hodně a kila mizí. Také zmizela únava, cítím se dobře. Rozhodně nekončím. Pokračuji dále a těším se, že se mi podaří ještě tak 10 kilogramů odhodit. A také my vyhovuje skladba jídelníčku. Žádné složité vyvařování, jen chutná a zdravá jídla. A pro všechny mlsouny jsem se nakonec naučila udělat takový zcela dietní dortík, po kterém se oblíznou i mé děti a vnoučata.

Tak velký dík do Světa zdraví!

S pozdravem Marie

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist