Marta Kopřivová

Asi před dvěma lety přišla kolegyně z práce s tím, že začala hubnout a že dochází do Světa zdraví. Už zkoušela i jiné cesty, tak jsem byla skeptická, ale měla perfektní výsledky a hlavně trvalé. Já jsem sice hubnout také potřebovala, ale nějak mi na to nezbýval čas a energie. To jsem si myslela tenkrát. Měla jsem zaměstnání a k tomu jsme si pořídili hospůdku, takže jsem šla z práce do práce. Měli jsme pár štamgastů, kteří si rádi dali panáka a velmi často zvali i nás. A to se špatně odmítá. Takže alkohol, stravu jsem řešila rychlovkami v hospodě a do toho nějaké ty stresy a kila šla nahoru. Po dvou letech jsem hospodu pustila a řekla jsem si, že bych měla udělat něco se sebou. U kolegyně jsem viděla, že kila se jí nevrací, tak jsem si řekla, že to zkusím také. 

V Teplickém Naturtepu bylo příjemné prostředí i lidé. Zvážili mě, sestavili jídelníček a já se do toho dala. Překvapilo mě, že některé potraviny nejsou pro mě vůbec vhodné, i když se třeba říká, jak jsou dobré na hubnutí. Třeba rajčata. Myslela jsem si, že mi budou chybět, ale zvykla jsem si. Navíc, když mám na ně chuť, tak si je dát můžu. Na konzultacích jsme potom probírali můj jídelníček, který jsem si poctivě psala. Později jsem objevila kalorické tabulky, kam jsem si to začala zapisovat, pročítala jsem rady odborníků, přidala se do facebookové skupiny, kde se také mnoho nového dozvídám a hledala zajímavé recepty. Dá se říct, že jsem zdravému životnímu stylu propadla a dokonce se jím začala řídit i moje sedmnáctiletá dcera, což jí bude jen ku prospěchu. 

Já se ve svém těle začínám cítit zase dobře, ale ještě určitě nejsem v cíli :). Vím jak se stravovat, baví mě to a určitě se nehodlám vrátit tam, kde jsem byla. Ještě se musím dokopat ke cvičení, ale to už je jen na mně :).

Marta Kopřivová PŘED - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Teplice Marta Kopřivová PO - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Teplice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist