Marta Máchová

Nikdy jsem neměla problémy s nadváhou

Krásných 60 kg jsem měla ještě loni o prázdninách. ALE!! V srpnu 2014 jsem měla infarkt a už za 3 měsíce jsem měla 30 kg nahoře. Zadýchávala jsem se a nevěděla jsem, jestli je to nadváhou nebo nemocí. Kamarádka mi řekla o Světě zdraví. Požádala jsem o pomoc odborníky, protože s IM+ a ještě Crohnovou nemocí jsem si jídelníček netroufla sestavit sama. Jídelníček mi sestavili pestrý i přesto, že toho moc nesmím. :)

1.6.2015 to začalo na 94 kg. Na první kontrolu a vážení jsem šla o měsíc později. I přesto, že jsem si připadala, že pořád jím nebo něco připravuji. Váha ukazovala o 14 kg méně. Dala jsem si cíl – do konce října dám dolů 20 kg – no a POVEDLO SE!

Jsem o 20 kg lehčí a cítím se o 20 let mladší. :) Dokonce i běhat za vnučkou, když jezdí na kole, mi dělá dobře. Mé zdravotní problémy jakoby zmizely. Srdce mám v pořádku a celkově se cítím lépe. :)

Tímto chci poděkovat své odborné specialistce paní Jitce Fílové za to, že díky ní teď už vím, že u zdravé výživy zůstanu nadále i s rodinou. :)

Marta Máchová, Křemýž

Marta Máchová - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Teplice

Marta Máchová - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Teplice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist