Miroslava Krpálková

Dobrý den, jmenuji se Mirka a povím vám o tom, jak jsem shodila pár kil.

Před rokem jsem potkala svou známou, kterou jsem neviděla delší dobu a také jsem jí skoro nepoznala. Byla jiná – vždycky silná a najednou štíhlá? Chvíli jsme se bavily o dcerách a tak, ale pak jsem se zeptala – jak jsi to dokázala? Vypadlo ze mě. Chodila jsem k poradci - to bylo vše a dál jsem se neptala. Doma jsem na setkání s kamarádkou pořád myslela.

Můj neustálý boj s nadváhou mě už unavoval, všechno fungovalo špatně. Co jsem shodila díky různým dietám, se mi 2x vrátilo. Moc to nepřidávalo ani mému zdraví, věčně oteklé končetiny, vysoký tlak a cholesterol. Cítila jsem se jak balón před prasknutím, a to hlavně ve společnosti.

Jednou jsem pověděla o setkání s kamarádkou svým dcerám a bylo rozhodnuto. Teda moje dcery se rozhodly. Začaly mi podsouvat různé články a příběhy. A navíc jsem měla letět za dcerou do ciziny a chtěla jsem vypadat dobře. Nepatřím mezi ty, co sedí doma na gauči, sportuji rekreačně, ale mám raději procházky než běh. Bylo rozhodnuto.

Začátky nebyly jednoduché. Nemohla jsem jít okolo cukrárny a nekoupit si špičku a nebo větrník. Musela jsem plno věcí z jídelníčku vyřadit, ale jiné zase přibyly. Zapisovala jsem si každé jídlo a pak konzultovala se svou poradkyní Šárkou Hodslavskou, která mi sestavila jídelníček na míru. A ještě to udělala s ohledem na mé chronické onemocnění. Už po 14 dnech si moje okolí začalo všímat, že je něco jinak. Po měsíci mi začaly padat kalhoty velikosti 42. Dneska mám velikost 38 a jsem moc ráda.

Ten půl rok s poradkyní Šárkou se vyplatil po všech stránkách. Snížil se mi tlak, neotékají mi končetiny a když jdu do schodů, tak se nezadýchávám. Zvedlo se mi sebevědomí, a to je super. Už nejsem ta baculka, ale sebevědomá žena.

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist