Pavlína Chvojková

Po druhém těhotenství mi zbývalo shodit už jen pár kil do mé původní váhy. Bohužel se objevila vážná nemoc a já jsem musela užívat kortikoidy, které, jak je známo, velmi zatěžují lidský organismus a ovlivňují ukládání tuků v těle. Došlo to tak daleko, že ručička váhy ukazovala váhu, kterou jsem měla jen po porodu, a to 81 kg.

Rozhodla jsem se zajít do Světa zdraví, kde se mi věnovala odbornice Ing.Šárka Hodslavská, která mi sestavila individuální program na míru - doporučené a nevyhovující potraviny pro můj metabolismus. Dodržovala jsem její doporučený systém a stanovila jsem si cíl shodit 10 Kg. Při mé výšce 175 cm mi tato váha stačila ke spokojenosti. Přidala jsem 2x týdně sportovní aktivitu a do 2 měsíců se mi oněch 10 kg podařilo zbavit. Za další 2 měsíce mi ubylo dalších 8 kg, celkem tedy -18kg.

Jednoduše řečeno - cesta, kterou jsem se vydala, byla můj cíl, který byl úspěšný a splnil se mi nad mé očekávání.

Pavlína Chvojková PŘED - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Teplice

Pavlína Chvojková PO - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Teplice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist