Petr Zimmerman

Během dvanácti měsíců jsem zhubl o 44 kilogramů

Za uplynulý rok se mi podařilo zhubnout téměř o 44 kilo, a pokud za to někomu vděčím, tak asi své ženě, která mě bez mého vědomí objednala na nezávazné posouzení zdravotního stavu. Naše domácí váha do 150 kg již dlouho ukazovala chybu, kdykoliv jsem na ni stoupl, ale konejšil jsem se nadějí, že to o moc víc nebude, takže jsem se na zdravotní konzultaci zdráhal jít.

Nakonec jsem ale rád, že jsem se nechal přesvědčit. Během konzultace vyšla pravda najevo, že má skutečná váha se nebezpečně blížila 180, ale zároveň mě to nakoplo, abych se sebral a rozhodl se s tím něco dělat, a tak jsem se přihlásil do ročního kurzu hubnutí.

Přístup byl v podstatě jednoduchý: nejprve mě naučili, jak se správně stravovat, jakým potravinám se vyhýbat, kdy a jaké porce jíst. Dále mě motivovali k pohybu, tak jsem začal denně chodit na procházky, které z počátku byly kratší, ale jak se má váha snižovala, začal jsem je prodlužovat na několik kilometrů a zároveň jsem si vylepšoval čas. Přitom jsem chodil na pravidelné čtrnáctidenní konzultace, a vždy bylo velmi motivující vidět, že se výsledky dostavily v podstatě okamžitě.

Za několik měsíců jsem konečně zpátky prolomil magickou hranici 150 kilogramů a od té doby jsem mohl i doma sledovat, jak se má váha dále snižovala na současných 133 kg a doufám, že bude nadále klesat. Víte, bude to znít jako klišé, ale člověk se opravdu cítí mnohem lépe po všech stránkách. Přátelé vám fandí a dostáváte komplimenty. Je to velké zadostiučinění, protože víte, že to lidé myslí upřímné a že si to nemyslíte jen vy sami při pohledu do zrcadla.

Po fyzické stránce má najednou člověk mnohem více možností. Například s dětmi jsme jeli na dovolenou do slovenských hor, kde jsme absolvovali celou řadu náročných túr, které bych předtím vůbec nemohl absolvovat, a dokonce se těším, že po dlouhé době budu moct znovu jezdit na kole. Navíc si užijete spoustu zábavy, když procházíte šatník, a zkoušíte si staré kusy oblečení, které vám padnou, zatímco ty stávající na vás visí, jako byste je podědili po starším sourozenci, a takhle postupně se vracíte do své hubenější minulosti. Já jsem takto "omládl" o 44 kilogramů za dvanáct měsíců - nebylo to zadarmo, nebylo to bez námahy, ale vážně to stálo za to. Já pokračuju dál, tak co vy - nepřidáte se? :)

Petr Zimmerman PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice Petr Zimmerman PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist