Petra Urbanová

Hezký den,

chci se s vámi podělit o svůj příběh. Nikdy jsem nepatřila do skupinky hubených dívek, ale když jsem za poslední 3 roky přibrala 17 kilo, tak jsem si řekla, že to už je vážně moc. Dělalo mi problém vyjít kopeček, vyběhnout pár schodů a ani nemluvím o každodenním pálení žáhy. Displej váhy ukazoval měsíc od měsíce víc a já si prostě řekla: "DOST" .

Brouzdala jsem na internetu a objevila jsem nabídku na konzultaci ve Světě zdraví. Vyplnila jsem dotazník a již ten den se mi ozvala milá asistentka, se kterou jsem domluvila schůzku na teplické pobočce Světa zdraví. Přivítání bylo moc milé, postavení na váhu a následné měření už ne. A v tom okamžiku jsem se pevně rozhodla, že to chci změnit. Nutriční poradkyně paní Fílová mi udělala typologii podle krevní skupiny, doporučila, co jíst a čemu se vyvarovat a přispěla i pár zdravými recepty. Na 14 - ti denní konzultace jsem se vždycky moc těšila.

Měla jsem velkou radost, jak jde váha dolů a centimetry ubývají.

Jsem na konci 3. měsíčního programu, 12,8 kg mám dole

a ještě mi k mé vysněné váze zbývají 3 kilogramy, ale to už nebude žádný problém. Je to vše jen a jen o hlavě a pokud má člověk motivaci a k tomu odbornou pomoc, tak se dá zvládnout úplně vše. Jen se člověk nesmí pořád vymlouvat a hledat důvody, proč to nejde. 

KDYŽ SE CHCE, TAK TO JDE.

Tímto děkuji celému kolektivu Světa zdraví v Teplicích, že mi otevřeli oči a ukázali, že hubnout se dá i bez hladovění.

Petra Urbanová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice Petra Urbanová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist