Renata Chmelíčková

Již od malička jsem byla baculaté dítě. V pubertě mi to začalo vadit a začalo období diet. Vyzkoušela jsem jich opravdu hodně, ale spíše jsem si ublížila, než aby mi pomohly. Pokud jsem nekompromisně dodržovala dietu, váha šla dolů, ale vzápětí se objevil jojo efekt a vážila jsem ještě víc než předtím. Smaženým jídlům, oplatkám, sladkým limonádám apod. jsem se vždy vyhýbala, a přesto moje váha šla spíše nahoru.

Na internetu jsem našla upoutávku Světa zdraví a řekla si, proč to nezkusit. Dozvěděla jsem se, kde dělám při stravování chybu a zjistila, že vlastně mohu jíst mnohem více. Ale v jiném čase. A váha šla pomalu a postupně dolů. Navíc jsem měla i málo vody v organismu. To vše se mi podařilo během půlročního programu vyřešit a doufám, že se mi podaří zhubnout ještě nějaké to kilo. Ráda bych poděkovala své nutriční specialistce Ing. Šárce Hodslavské za všechny rady, doporučení, recepty, za ochotu a velmi milý přístup.

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist