Roman Cirman

Můj příběh začal již asi před pěti či šesti lety, kdy jsem se pokoušel zhubnout. Váha 145 kg, vysoké hodnoty cukru, cholesterolu, kyseliny močové a oteklé nohy. Začal jsem krabičkovou dietou. Za půl roku jsem shodil 20 kg, ale bylo to na úkor hladu. Když jsem přestal držet krabičkovou dietu, kila se začala rychle vracet.

Po neustálém surfování na internetu jsem narazil na akci Světa zdraví. Po konzultaci s manželkou jsme se domluvili, že to zkusím a domluvil jsem si termín návštěvy. Po prvním zvážení jsme nevěřil svým očím. Váha 139 kg, ale hlavně … metabolický věk 95 let. Po absolvování krevních testů jsem neváhal a domluvil si na rok spolupráci s výživovou specialistkou paní Věrou Bittnerovou. Cíl zněl …. 30 kg.

Rok utekl jako voda. Dnes mám 109 kg a život se mi zdá mnohem lehčí. 30 kilo je prostě 30 kilo. Po posledních testech všechny hodnoty pod maximální hranicí. Zkrátka úžasné. Změna stravy a pohybová aktivita 4x týdně hodina je na pořadu dne. Zvykl jsme si na nové stravovací návyky a pohybovou aktivitu a jsem přesvědčen, že mi to vydrží po zbytek života.

Cítím se velice dobře. Získal jsem mnoho nových zdravých receptů a hlavně naučil jsem se je používat a vařit bez pomoci manželky v kuchyni. Dnes se dokážu orientovat v mnoha receptech na internetu. Prostě vařím tak, aby mi to chutnalo, ale přitom zdravě. Cvičím tak, aby mě to bavilo. Jednoduché, ale dříve nepředstavitelné.

Díky pomoci výživové specialistky paní Věry Bittnerové je dnes vše mnohem jednodušší.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist