Roman Kliský

Ani v tom nejhorším snu by mě nikdy nenapadlo, že bych mohl mít někdy v budoucnu problémy s váhou. Jako sportovec jsem vždy jedl, co jsem chtěl a má váha byla ideální.

Jednoho dne jsem se při fotbalovém zápase zranil, konkrétně se jednalo o zranění kolene a následnou plastiku předního zkříženého vazu. Operace kolene mě vyřadila na 2 roky ze hry. Člověk zlenivěl, začal více a hlavně nezdravě jíst, což zapříčinilo, že váha šla nahoru o 10 kg. Nešlo jen o tu váhu, ale když člověk jí, co jí, jako například dost smažených věcí, pije slazené nápoje, cpe do sebe denně bílou mouku ve formě rohlíků nebo pizz, tak mu to bere dost energie a postupně také zdraví.

Nějaké diety jsem zkoušel, ale když už jsem pár kilo shodil, tak sem je zase rychle nabral a tak stále dokola.

Jednoho dne to byla jako „ pohádka“, protože jsem měl to štěstí a na badmintonovém turnaji jsem potkal paní Ing. Šárku Hodslavskou, s kterou jsem se dal do řeči o životním stylu a mém zranění. Toto osudové setkání mi změnilo život.

Můj životní styl se opět otočil správným směrem a jsem za to velmi šťastný. Po 3 měsíčním programu momentálně vážím 71 kg a jsem na tom ještě lépe než před zraněním. Troufám si říci, že jsem v nejlepší formě v životě.

Děkuji za všechno.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist