Rostislav Chalany

Nikdy jsem neměl problémy s váhou, jedl jsem rád téměř všechno - smažená, pečené, grilovaná masa, uzeniny, sladkosti, bílé i sladké pečivo a podobně. Rádi jsme s manželkou chodili po horách i jinde. Se svou postavou jsem byl celkem spokojen.

V roce 2008 jsem měl těžký úraz nohy, který mi úplně změnil život. Rok jsem byl nucen používat při chůzi berle a dodnes nejsem úplně v pořádku. Jedl jsem stále stejně jako před úrazem a začal jsem tloustnout. V listopadu jsem vážil 117 kg při výšce 180 cm.

Manželka našla reklamu Světa zdraví a objednala nás na konzultaci. Vůbec jsem tomu nevěřil, ale na naléhání mé ženy, která také hodně přibrala, jsme tam šli.

Výživová poradkyně paní Ing. Šárka Hodslavská nám vypracovala jídelníčky přímo na tělo a my jsme podle nich začali jíst. A kila začala mizet.

Jedli jsme hodně kuřecí, krůtí maso a ryby, přestali jsme sladit cukrem, jíst bílé pečivo, místo smažení jsme pekli na pečícím papíře a chutnalo nám to ještě víc než dřív. Pekl jsem i koláč ze špaldové a ovesné mouky a různá jiná moc dobrá jídla.

Ke dřívějšímu způsobu stravování bych se dnes už nevrátil, ani kdybych byl úplně hubený.

Dnes vážím 103 kg a dál pokračuji.

DĚKUJI.

Rostislav Chalany PŘED - Zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice Rostislav Chalany PO - Zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist