Růžena Blechová

Vše jde - člověk na sebe musí být přísný a nevymlouvat se!

Můj příběh začal s váhou 105,5 kg o výšce 1,47 m. Je mi 59 let a mám roztroušenou sklerózu již 15 let. Má váha přibývala s tím, jak jsem brala kortikoidy a měla jsem nepravidelnou stravu. Rozhodla jsem se na nátlak mé dcery, protože jsem měla hrozně nemocná játra atd.

Můj začátek diety byl pro mne tvrdý oříšek. Měla jsem pocit, že nedělám nic jiného než že připravuji jídlo, ale po 14 dnech už nebyl žádný problém. V té době jsem už zhubla 2kg. U mne je problém ten, že chodím o dvou francouzských holích, takže cvičení je veliký problém. Můj pohyb je velice omezen. Přesto často chodím do lesa.

Ve Světě zdraví jsou super pracovnice, které mi po celou dobu dávaly rady. Za 6 měsíců jsem zhubla 27,5 kg. Cítím se o moc lépe, hlavně moje ego. Jsem na sebe pyšná, že jsem to dokázala. Změnil se mi život úplně naruby.

Má snaha ale nekončí. Pokračuji dále i bez dohledu skvělých pracovnic Světa zdraví v Teplicích. Takže milé ženy, milí muži, s roztroušenou sklerózou jde vše, ale člověk musí být na sebe přísný a nevymlouvat se na léky, bolest...

Má snaha byla velice úspěšná.

Růžena Blechová, Teplice

Růžena Blechová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice Růžena Blechová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist