Simona Šimůnková

V lednu po operaci plotének a roční neschopnosti, když jsem zjistila, že má váha dosáhla 114 kg, jsem se rozhodla navštívit Svět zdraví a řešit co dál. Již několikrát jsem držela diety. Výsledek byl zprvu dobrý, ale pokaždé se vrátil jojo efekt. A tak jsem to zkusila jinou cestou. Dnes už vím, že byla správná. Po první konzultaci a po sestavení jídelníčku jsem věřila a těšila jsem se na výsledky, které se během měsíce dostavily. Byla jsem mile překvapena a spolupráce s mojí specialistkou je dodnes úžasná.

Jídelníček mi vyhovuje a pokud mám chuť na sladké, tak mám den, kdy si opravdu neodepřu nic. Vychutnám si to, na co mám chuť. Naučila jsem se jíst až 6x denně, ne jen dvakrát, a naprosto mi to vyhovuje. Jím víc a kila jdou dolů rychleji, než kdy předtím, kdy jsem si odepírala jídlo a kila nešla dolů.

Nyní vážím 83 kg. Přestala jsem užívat léky na cukrovku a cítím se vitální a plná energie. A jsem pevně rozhodnuta s jídelníčkem, který mám, nadále fungovat bez problémů. Už si umím i sama vymyslet nové recepty a jsem spokojená. Plno mých známých mi říká, jak jsem se změnila a jak mi to sluší. Ale já jsem pyšná na to, že s velkou podporou mé specialistkyy jsem dokázala, že se dá jíst zdravě a že se nemusím bát toho, že se mi vrátí kila nahoru. A na otázky lidí, co mi dávají, jako "ty držíš dietu?", odpovídám "ne, jen jsem se naučila jíst zdravě a dodržovat pitný režim, což je také důležité". Z konfekční velikosti 52-54 mám 40-42 a je radost chodit nakupovat.

Takže děkuji své výživově poradkyni! Vypadám tak skvěle a i její radost z mé změny je pro mě důležitá.

Simona Šimůnková, Teplice

Simona Šimůnková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice Simona Šimůnková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist