Tomáš Čejka

Když jsem se cca před osmi lety rozhodl přestat kouřit, tak jsem tak nějak nepočítal s tím, že by se to mohlo projevit i na mé postavě. Sice jsem četl a slyšel dost příběhů o tom, jak různí lidé po skončení s touto neřestí nabrali na váze, ale každý si stejně jako já říká - "To se mě nemůže stát". Ale stalo se. Místo cigaret, doutníčků a nebo fajfky jsem začal sahat převážně po bonbónech nebo "rádoby" čokoládě a nebránil jsem se ani slaným oříškům či brambůrkům.

A tak se stalo to, že z 89 kg jsem během 3 - 6 měsíců měl 105 kg živé váhy a po nějakém čase se to začalo projevovat i rozvinutím astmatu, spánkovou apnoe a dalšími "neřestmi". Když jsem nakonec, díky zmíněné spánkové apnoe dostal i dýchací masku na spaní, tak jsem si řekl a dost, to by stačilo. Je potřeba s tím něco udělat.

Od své mamky jsem se doslechl o Světu zdraví v Teplicích a že by mi tam mohli s tímto problémem pomoci. A byla to pravda - celkem nenáročnou metodou mi pomohli se z cca 107 kg dostat na 97 kg, která vyhovuje i takovému lenochovi jako jsem já. Věřím, že při trošce snahy to půjde ještě dál a nakonec se určitě zbavím i té proklaté apnoe - minimálně je to dle lékaře na dobré cestě.

Díky moc zaměstnancům Světa zdraví v Teplicích, kteří mi s tímto pomohli a určitě jsme se neviděli naposledy.
 
Tomáš Čejka, Louny

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist