Václav Přívora

Do Světa zdraví mě přivedla náhoda a to poukaz od zaměstnavatele. Říkal jsem si proč nezkusit jednu návštěvu.

Věděl jsem, že moje váha není zrovna optimální, do schodů jsem se zadýchával a celkově jsem se cítil unavený. Po první návštěvě Světa zdraví a krevním vyšetření jsem se docela zalekl mých výsledků a to byl ten impuls, který všechno spustil a já si řekl, musím to zkusit a dokázat, jde mi přece o zdraví.

Po konzultaci s paní Fílovou, která mi objasnila způsob stravování i pitný režim, jsem se za podpory své manželky do toho pustil a výsledek se rychle dostavil. Nejen, že šla kila dolů, ale začal jsem se cítit mnohem lépe a získával jsem neuvěřitelné množství energie. Je příjemné, když i okolí si všimne, že vypadám jinak.

Teď po roce zdravějšího stravování vím, že se mi to vyplatilo. Svou energii využívám k jízdě na kole a pravidelná strava se stala běžnou záležitostí každého dne. Vím, že bez dohledu paní Fílové a podpory okolí bych to nikdy sám nedokázal.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist