Václav Škoda

Zhubl jsem za šest měsíců 22 kg tuku!

……. v určitou dobu si člověk řekne dost a pokusí se o změnu. Mne ke změně donutilo zhoršené dýchání, silné bolesti nohou a zad. Nebylo divu, když se váha zastavila na 170 kg. Na internetu jsem si objevil Svět zdraví. Bylo mi doporučeno vyhledat obezitologa, z důvodu opravdu velké váhy. Ten v severočeském kraji však není. Zkusil jsem se tedy zapojit do programu Světa zdraví.

Díky výživovému poradci, paní Hodslavské, se mi povedlo za šest měsíců zhubnout 22 kg tuku. Program mě naučil udělat si čas na jídlo a změnit složení svého jídelníčku. Naučil jsem se dodržovat správné stravovací návyky. Povedlo se mi zařadit do denního režimu i pohyb. Nadváhu stále mám, ale jsem rozhodnut využít získané poznatky a ručičku na váze stlačit ještě o pár desítek kilo níž. S poradenstvím a službami jsem byl spokojen a odnesl jsem si od svého výživového poradce řadu inspirací pro budoucí hubnutí. Nyní se cítím o mnoho lépe.

Václav Škoda PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice Václav Škoda PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist