Úvodní stránka » Náš tým » Věra Bittnerová - výživová specialistka

Věra Bittnerová - výživová specialistka

Co Vás přivedlo ke zdravé výživě?

Když se nad tím tak zamyslím, tak už od dětství jsem se v tomhle směru vyvýjela jinak  než mé sourozenci.  Měla jsem problém s jídlem takový, že jsem raději často ani nejedla, protože jsem do sebe nechtěla ¨cpát¨ jídla, které mě akorát zatěžovali  a nedělali mi dobře. Postupem času jsem zjistila, že to není zrovna ten správný směr jak se udržet silný a zdravý a začla jsem se zajímat o zdravý životní styl jako takový. Začala jsem si vybírat potraviny, které do sebe dám a zjišťovat, jaké následky to bude mít a jak se budu cítít. Počítala jsem si každé sousto a hlídala se možná až nezdravě, ale já potřebovala zjistit jaké výsledky mi to přinese. Začala jsem sportovat, běhat, a překonávat sama sebe. Uvědomila jsem si, že to není jen o pohybu, stravě, ale i pitném režimu. A tak začlo mé vzdělávání ve světě zdravé výživy.

Proč Svět zdraví?

Začala jsem skládat gramážové jídelníčky podle svých znalostí i ostatním a zjistila jsem, že je to práce, které mě baví a naplňuje a tak jsem se chtěla dále vzdělávat a zlepšovat se v tomto oboru, byť můj původní byl ve světě financí. Svět zdraví je pro mě v podstatě jako můj svět zdraví a proto se v něm cítím jako doma. Líbí se mi, že zde se klientům nedoporučují diety, jako o nich slýcháváte a čtete v různých časopisech. Líbí se mi, že právě Svět zdraví je založen na tom, Vám ukázat dlouhodobě cestu ve výživě, aby Vás naučil jak se správně a zdravě stravovat i v tomhle nepřeberném množství chemicky zpracovaných potravin, které škodí našemu zdraví. Výhodou mi v dosavadní praxi přináší Svět zdraví možnost konzultace s opravdovými odborníky a lékaři, která je v tomto odvětví nepostradatelná.

Co Vás na této práci baví?

Všechno. Jsem ráda, když člověku pomůžu otevřít oči, aby si sám uvědomil v jakém světě to dnes žijeme a že není jednoduché se v tom vyznat. Proto tu jsme, ve Světe zdraví, vždy připraveni pro Vás.  Baví mě práce s lidmi a těší mě, že mají stejný zájem jako já a to je pečovat o to nejcenější co v životě máme což je naše ZDRAVÍ.

Čemu se věnujete ve volném čase?

Mám 2 malé děti, takže o zábavu mám opravdu postaráno každý den, ale nezapomínám ani sebe. Radá sportuji - běhám, plavu,lyžuji, jezdím na kole,bruslích, fitness, radá chodím – turistika v horách je ten nejlepší odpočinek a taky zpívám v kapele. Mám ráda teplo takže sauna musí být klidně i v létě. Ráda se vzdělávám v oblasti výživy, takže neustálý knihomol.

Vzdělání

  • IZZS Nutricentrum – akreditovaný kurz výživového poradce (Praha)
  • Školení SUNKINS a.s.- Praha – specialista v nutriční typologii (RNDr. Petr Fořt, CSc.)
  • SUNKINS Academy - Kardiovaskulární systém 
  • SUNKINS Academy - Endokrinní poruchy
  • SUNKINS Academy - Metabolický syndrom
  • SUNKINS Academy - Těhotné a kojící ženy
  • SUNKINS Academy - Imunita, alergie, respiro

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist