Vojtěch Birkner

Jmenuji se Vojta a je mi 13 let. Do Světa zdraví mě objednala mamka, protože už si nevěděla rady s mou nadváhou. Snažila se mi omezit sladké, hlavně čokoládu a také jídlo, a to tím, že mi zmenšila porce a večeři jsem měl do 18:00 h. I přesto, že sportuji (hraji tenis) a rostl jsem, stále se mi nepodařilo zhubnout.

Když jsem přišel do Světa zdraví poprvé, bylo mi 12 let, vážil jsem 74 kg a měřil 163 cm. Naše specialistka Šárka nám ukázala správnou cestu jídelníčkem, který byl přizpůsoben mému režimu.

V pravidelných intervalech jsme jezdili na kontrolní vážení, měření a konzultace, co se nám daří a co ne. Po roce návštěv Světa zdraví jsem shodil více než 16% tuku a nahradil je vodou a svaly.

Mamka i já jsme velice spokojeni, že se mi podařilo zhubnout.

Moc děkujeme naší specialistce Šárce. 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist