Zuzana Davídková

Byla jsem tři měsíce po porodu, dávno jsem už nekojila a kila, která jsem nabrala během dvou těhotenství, se mi nedařila shodit. Je mi 34 let, měřím 166 cm a vážila jsem 77 kg. O "Světě zdraví" jsem se dozvěděla na internetu a tak jsem se objednala na konzultaci. První schůzka na mě zapůsobila velice dobře, rozhodla jsem se proto, že to zkusím. V té době byl můj metabolický věk 45 let.

Ve Světě zdraví mi vypracovali návrh jídelníčku a také seznam potravin, kterým se musím vyhýbat. Dozvěděla jsem se, že málo piji a hlavně, že nejím pravidelně. Díky návrhu jídelníčku ze Světa zdraví jsem zcela změnila stravovací návyky a moje kila šla dolů. Například jsem začala jíst ovoce jenom dopoledne, k obědu a k večeři hodně zeleniny, přestala jsem úplně jíst klasické přílohy a vepřové maso. Překvapilo mě, že nic z toho, co jsem přestala jíst, mi vůbec nechybí.

Během tří měsíců jsem shodila 11 kg. Naučila jsem se zdravěji stravovat a stále pokračuji v hubnutí. Cítím se lépe, od známých a hlavně od manžela slyším, jak mi to sluší. Při poslední kontrole jsem vážila 65,8 kg a metabolický věk mám 34 let. Chtěla bych ještě zhubnout pár kilo a věřím, že se mi to podaří. Ráda bych poděkovala mé výživové poradkyni, hodně mi pomohla.

Zuzana Davídková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice Zuzana Davídková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Teplice

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist