Úvodní stránka » Náš tým

Náš tým

Na naší pobočce pracují výhradně certifikovaní a zkušení nutriční specialisté, kteří vám pomohou dosáhnout vašich cílů v oblasti získání kondice a úpravy váhy.

Kateřina Wanieová - asistentka

Hledala jsem práci, která by mě bavila. Když jsem zjistila o této pozici, byla jsem nadšená, jelikož o zdravý životní styl se zajímám už pár let.

8.4.2018 | Rubrika: Náš tým

Věra Bittnerová - výživová specialistka

Věra Bittnerová - nutriční specialistka Světa zdraví TepliceZačala jsem skládat gramážové jídelníčky podle svých znalostí i ostatním a zjistila jsem, že je to práce, které mě baví a naplňuje a tak jsem se chtěla dále vzdělávat a zlepšovat se v tomto oboru, byť můj původní byl ve světě financí. Svět zdraví je pro mě v podstatě jako můj svět zdraví a proto se v něm cítím jako doma. Líbí se mi, že zde se klientům nedoporučují diety, jako o nich slýcháváte a čtete v různých časopisech. Líbí se mi, že právě Svět zdraví je založen na tom, Vám ukázat dlouhodobě cestu ve výživě, aby Vás naučil jak se správně a zdravě stravovat i v tomhle nepřeberném množství chemicky zpracovaných potravin, které škodí našemu zdraví. Výhodou mi v dosavadní praxi přináší Svět zdraví možnost konzultace s opravdovými odborníky a lékaři, která je v tomto odvětví nepostradatelná.

20.11.2016 | Rubrika: Náš tým

Jitka Fílová - výživová specialistka

Jitka Fílová - výživová poradkyně Světa zdraví TepliceKe zdravé výživě mě přivedl až můj syn, který když se narodil, potýkal se s nepříjemnou nemocí a já díky starostem o něj ztratila mateřské mléko. Feminar, který byl tenkrát pro miminka jako náhradní strava, synkovi nedělal dobře. Nechtěla jsem se spoléhat jen na lékaře a tak jsem se začala  zajímat o další možnosti sama. A v té době jsem se začala postupně seznamovat s tím, co zdravé jídlo dokáže a začaly se mi otevírat nové možnosti ve stravování. Od té doby jsem začala připravovat jídla jiná a zdravěji, než jsem se naučila od své maminky.

28.12.2014 | Rubrika: Náš tým

Martina Klatovská - výživová specialistka

Vždycky jsem chtěla pomáhat lidem nejenom zhubnout, ale i zlepšit celkový zdravotní stav a zaměřit se na stravování v době nemoci. A právě proto jsem se rozhodla pro práci ve Světě zdraví, který vede klienty k dosažení optimální váhy, zdraví a kondice. 

3.5.2018 | Rubrika: Náš tým

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist