Úvodní stránka » Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Přečtěte si příběhy a zkušenosti našich klientů. Nemůžeme Vám zaručit, že Vaše výsledky budou stejné, ale můžeme Vám slíbit, že proto společně s Vámi uděláme maximum.

Miloš Ládek

Podstoupil jsem nějaká vyšetření, dostal "návod", jak se správně stravovat, k tomu jsem přidal pohyb, kterým pro mě nejčastěji byla chůze po horách a s odborným dohledem nad mým jídelníčkem, jsem za rok shodil 15,5 kg.

17.10.2018 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Jana Rácová

Ujala se mne velmi milá paní konzultantka, která mne přesvědčila, že nikdy není pozdě udělat něco pro své zdraví, že věk je jen číslo. Dostala jsem dietní program, seznam vhodných potravin a za pomoci mé milé konzultantky jsem se do toho dala. Za půl roku mám o 20 kilo méně, cítím se výborně, zdravotní problémy skoro zmizely. Musím však dodat, že bez pomoci bych to nikdy nezvládla.

8.10.2018 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Email od klienta JŠ, který nás potěšil

Vážená paní Fílová, zdravím z cyklosoustředění na Lago di Garda a chci poděkovat. Díky Vaší pomoci s jídelníčkem vážím aktuálně 71 kg, svaly mám jako nikdy a všem, za nimiž jsem vždycky visel jak na špagátu, s přehledem ujíždím. Mějte se krásně, na podzim se ozvu a stavím se na kontrolní vážení po roce od zahájení spolupráce. Díky, JŠ

14.6.2018 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Karel Vajgert

Nastavenou změnou a pohybem jsem zhubl krásných 10 kg. Jenže jsem začal mít problémy s dodržováním pravidelného pohybu, správného dodržování skladby potravin a váha se opět lehce zhoupla zpět. Je však pravdou, že hodnoty cukru se mi snížily a tuky v krvi vypadaly také mnohem lépe. Celkově se mému tělu odlehčilo. Nyní, po ukončení roční péče, jsem rozhodnut bojovat dál a s kilogramy navíc se vypořádat. 

30.4.2018 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Ivana Vlasáková

Za první 3 měsíce jsem zhubla 6 kg. Pak to šlo pomaleji, ale pořád to šlo dolů. Celkový váhový úbytek za rok byl - 17 kg. Moc bych chtěla poděkovat pí. Bittnerové za lidský, ale profesionální přístup. A každému, kdo chce se sebou něco udělat, tak vřele doporučuji konzultaci s odborníky ze Světa zdraví. Jde to!

4.4.2018 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Kristina Vašáková

Vrátilo se mi sebevědomí a po zdravotní stránce se cítím mnohem lépe. Dnes chodíme s manželem na tůry, plavat a jezdím na rotopedu a musím říci, že mě to moc baví. Každému, kdo se rozhodne změnit svůj život a zbavit se nadváhy, doporučuji svěřit se do rukou odborníků ze Světa zdraví a výsledky se určitě dostaví.

26.2.2018 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Krista Schillerová

Od mé první návštěvy Světa zdraví v Teplicích dne 15.5.2017 do 6.12.2017 jsem zhubla 11 kg. Mohu všem vřele doporučit návštěvu tohoto centra a pak už jen záleží na Vás.

16.2.2018 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Václav Přívora

Po konzultaci s paní Fílovou, která mi objasnila způsob stravování i pitný režim, jsem se za podpory své manželky do toho pustil a výsledek se rychle dostavil. Nejen, že šla kila dolů, ale začal jsem se cítit mnohem lépe a získával jsem neuvěřitelné množství energie. Je příjemné, když i okolí si všimne, že vypadám jinak.

14.2.2018 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Roman Cirman

Cítím se velice dobře. Získal jsem mnoho nových zdravých receptů a hlavně naučil jsem se je používat a vařit bez pomoci manželky v kuchyni. Dnes se dokážu orientovat v mnoha receptech na internetu. Prostě vařím tak, aby mi to chutnalo, ale přitom zdravě. Cvičím tak, aby mě to bavilo. Jednoduché, ale dříve nepředstavitelné.

21.12.2017 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Marcela Hladíková

Můj cíl byl sundat 10-15 kg za půl roku. S pomocí specialistky jsem byla úspěšná a shodila jsem 12 kilogramů. Dnes jsem velice ráda a navíc bohatší o informace, které upotřebím v následujících letech při udržení a případném, dalším snižováním váhy.

20.12.2017 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Roman Kliský

Můj životní styl se opět otočil správným směrem a jsem za to velmi šťastný. Po 3 měsíčním programu momentálně vážím 71 kg a jsem na tom ještě lépe než před zraněním. Troufám si říci, že jsem v nejlepší formě v životě.

18.12.2017 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Tomáš Čejka

Když jsem se cca před osmi lety rozhodl přestat kouřit, tak jsem tak nějak nepočítal s tím, že by se to mohlo projevit i na mé postavě. Sice jsem četl a slyšel dost příběhů o tom, jak různí lidé po skončení s touto neřestí nabrali na váze, ale každý si stejně jako já říká - "To se mě nemůže stát". Ale stalo se. Místo cigaret, doutníčků a nebo fajfky jsem začal sahat převážně po bonbónech nebo "rádoby" čokoládě a nebránil jsem se ani slaným oříškům či brambůrkům.

17.12.2017 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Vojtěch Birkner

Jmenuji se Vojta a je mi 13 let. Do Světa zdraví mě objednala mamka, protože už si nevěděla rady s mou nadváhou. Snažila se mi omezit sladké, hlavně čokoládu a také jídlo, a to tím, že mi zmenšila porce a večeři jsem měl do 18:00 h. I přesto, že sportuji (hraji tenis) a rostl jsem, stále se mi nepodařilo zhubnout.

16.12.2017 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Lenka Čejková

Už delší dobu jsem toužila něco provést se svou postavou. Takové ty řeči typu "vždyť jsi hubená dost, co by jsi ještě chtěla...." nebo "jo holka, už Ti není dvacet, tak nemůžeš mít postavu jako tehdá" apod. jsou sice hezké, ale říkejte to někomu, kdo není sám se sebou spokojený... Takže když manžel vyhledal pomoc v teplickém Světě zdraví, byla to výborná příležitost i pro mne. Vždyť jako milující manželka musím svého muže podpořit a jaká je lepší podpora, než mu jít příkladem, no ne?

12.12.2017 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Martin Hrbek

Při prvním sezení jsem prošel analýzou a bylo mi sděleno, kolik až kg můžu sundat. Tomu jsem samozřejmě nevěřil. Když jsem si měl stanovit cíl, zamířil jsem tedy někam do 2/3 teoretických možností. Protože cíle se mají nastavovat reálné. Má nedůvěra se začala rozplývat během 3 týdnů. Byly chvíle, kdy to nebylo jednoduché, občas dokonce stresující. Co vlastně smím a co nesmím… To trvalo zhruba 2 měsíce. Po této době jsem dosáhl „svého cíle“. Vše navíc už pro mě byla jen prémie.

11.12.2017 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Hana Cermanová

Do Světa zdraví jsem přišla s tím, že už chci několik let zhubnout, ale vždy jsem hubla nesprávným způsobem.. Hladovky, kalorické tabulky, různé doporučení od kamarádů a rady na internetu, prášky, ale buď jsem to dlouho nevydržela, nebo se po čase zase dostavil jojo efekt.. Ani cvičení mi nezabíralo – jakpak by ano, když jsem nejedla dostatečné množství bílkovin. Prostě pocit, že zhubnout je nemožný. Další problém, kterého jsem si byla vědoma, byl ten, že jsem se dříve (v pubertě) do hubnutí ponořila až moc (celé dny jsem nejedla, v důsledku toho se mi dělalo špatně, když jsem něco snědla a celé hodiny jsem probrečela u zrcadla; to mohlo trvat cca 1,5 roku). Takže jsem usoudila, že bude mnohem lepší, když mě někdo bude hlídat, sestrojí mi jídelníček přímo na míru, řekne mi, co jsem dělala špatně, co zlepšit a já se nebudu pouštět do dalších experimentů. Prostě jsem věděla, že se Světem zdraví doopravdy efektivně a hlavně ZDRAVĚ zhubnu, když se budu řídit tím, co mi doporučí má skvělá specialistka a za tři měsíce jsem bez problémů zhubla to, co jsem chtěla.

6.12.2017 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Dagmar Jacyková

Jsem ráda, že jsem to znamení nepropásla a na konzultaci se objednala. Ten čin změnil můj život k nepoznání. S ubývajícími kilogramy stoupalo mé přesvědčení, že zase bude líp. Ustupovaly všechny ty ošklivé pocity a dostavovaly se naopak pocity radostné až euforické. Naučila jsem se zdravě a chutně jíst a začlenila jsem do svého života pravidelný pohyb. Během roku jsem zhubla téměř 20 kilo, získala obdiv všech přátel a známých a v průběhu té cesty i novou lásku. Nedokážu ani popsat, jaké štěstí prožívám. Není to snadné, ale stojí to za to a nejste na to sami. Tím chci velmi poděkovat všem ze Světa zdraví a především paní Fílové.

5.12.2017 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Bohumila Knotková

Poslední dobou jsem měla velkou nadváhu, kterou jsem i přes svou velkou snahu nemohla snížit. Při své výšce jsem se dostala na váhu 91 kg. V loňském roce mi dcera sjednala konzultaci ve Světě zdraví v Teplicích. Po úpravě mého jídelníčku, zjištění vhodných a nevhodných potravin pro mé tělo, po zařazení pravidelného stravování a pití, jsem po šesti měsících vážila krásných 76 kg. Naučila jsem se jíst potraviny, které jsem dřív ani neznala, seznámila jsem se s novými kombinacemi, o kterých se mi dřív ani nesnilo. Cítím se lépe. S menšími výkyvy se snažím tuto váhu udržet. Za to vše děkuji mé dceři, která mi zajistila konzultaci u paní Fílové, která to se mnou celé absolvovala a měla se mnou trpělivost.

25.10.2017 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Jaroslava Šubrtová

Dobrý den, tady je můj příběh a také jsem přiložila fotku z loňského léta. Sama bych to nezvládla ... Je mi 55 let. Roky stresového a sedavého zaměstnání se podepsaly na mé postavě. A tak, když už vše překročilo únosnou míru a v normálních obchodech jsem nemohla koupit nic na sebe (velikost 46 a někdy i vyšší v běžných obchodech nemají) a váhou jsem se dostala do zóny obezity, tak jsem se rozhodla zkusit to ve Světě zdraví.

24.10.2017 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Lucie Langmajerová

Bylo to v létě 2016, kdy jsem se zastavila před zrcadlem a řekla si, že takhle to dál nejde. Při mé výšce 155 cm jsem měla skoro 64 kg. Mé první jídlo byl oběd, nesnídala jsem, nesvačila, málo jsem pila, žádný pohyb, milovala jsem smažená jídla, zábavu a tím, že jsem byla neustále unavená, tak jsem hodně spala. Rozhodla jsem se začít něco se sebou dělat ...

25.7.2017 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Miroslava Krpálková

Začátky nebyly jednoduché. Nemohla jsem jít okolo cukrárny a nekoupit si špičku a nebo větrník. Musela jsem plno věcí z jídelníčku vyřadit, ale jiné zase přibyly. Zapisovala jsem si každé jídlo a pak konzultovala se svou poradkyní Šárkou Hodslavskou, která mi sestavila jídelníček na míru. A ještě to udělala s ohledem na mé chronické onemocnění. Už po 14 dnech si moje okolí začalo všímat, že je něco jinak. Po měsíci mi začaly padat kalhoty velikosti 42. Dneska mám velikost 38 a jsem moc ráda. Ten půl rok s poradkyní Šárkou se vyplatil po všech stránkách. Snížil se mi tlak, neotékají mi končetiny a když jdu do schodů, tak se nezadýchávám. Zvedlo se mi sebevědomí, a to je super. Už nejsem ta baculka, ale sebevědomá žena.

19.6.2017 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Renata Chmelíčková

Již od malička jsem byla baculaté dítě. V pubertě mi to začalo vadit a začalo období diet. Vyzkoušela jsem jich opravdu hodně, ale spíše jsem si ublížila, než aby mi pomohly. Pokud jsem nekompromisně dodržovala dietu, váha šla dolů, ale vzápětí se objevil jojo efekt a vážila jsem ještě víc než předtím. Smaženým jídlům, oplatkám, sladkým limonádám apod. jsem se vždy vyhýbala, a přesto moje váha šla spíše nahoru.

11.6.2017 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Jan Šulista

Než jsem začal hubnout, moje váha byla 123,4 kg. Můj zdravotní stav byl více než vážný, a tak jsem se rozhodl pro to něco udělat. Moje mamka mě v tom podpořila, a proto jsme navštívili Svět zdraví. Tam mi doporučili změnit celý můj životní styl, jídelníček a hlavně více pohybu. Výsledek se dostavil! Po roce mám o 30 kg méně. Jsem nesmírně šťastný, spokojený a můj zdravotní stav je nyní více než dobrý. Doporučuji všem,hlavně vydržet!!

25.4.2017 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Alena Junová

S nadváhou se peru celý život. Manžel byl 16 let postižený, tak značná omezenost v pohybu a sedavé zaměstnání vykonalo své. Má váha stoupla na 121,5 kg. Diet jsem vyzkoušela mnoho, ale výsledek se nedostavil téměř žádný. Přidaly se zdravotní potíže, a tak jsem se přihlásila do SVĚTA ZDRAVÍ v Teplicích. A podařilo se. Cítím se mnohem lépe. Děkuji hlavně paní Jitce Fílové za pomoc a vrácení chuti do života .Konečná váha klesla na hodnotu 97,5 kg. DĚKUJI.

9.1.2017 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Hana Chalany Vlachová

Hana Chalany Vlachová - Zkušenosti klientů Světa zdraví TepliceDnes vážím 84 kg – tedy o 18 kg méně než na začátku. Manžel váží 103 kg – tedy o 14 kg méně než na začátku. Nic mě nebolí, ortopeda jsem úplně ze svého života vynechala. V pohodě můžu chodit bez zadýchávání a únavy. Změnily se nám i oblíbené potraviny a ve způsobu stravování můžeme bez omezování pokračovat i nadále. Bez Světa zdraví a bez Ing. Šárky Hodslavské bychom to nikdy nedokázali. DĚKUJEME.

11.10.2016 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Petr B.

Je mi 42 let a poprvé v životě jsem se rozhodl, že zkusím zhubnout. Důvodů jsem měl víc. Jedním z nich bylo, že se mi začalo trochu hůře sportovat, než jsem byl dříve zvyklý. Moji kaarádi mi začali utíkat při fotbale. Nestíhal jsem dobíhat míčky při tenise, apod. Tím druhým velkým důvodem byly moje problémy ze zády, které se táhnou již delší dobu. Čím dál více jsem dospíval k tomu, že zkusím svýmm zádům pomoci tím, že zhubnu. Proto jsem se vydal do Světa zdraví.

27.7.2016 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Rostislav Chalany

Rostislav Chalany - Reference klientů Světa zdraví TepliceNikdy jsem neměl problémy s váhou, jedl jsem rád téměř všechno - smažená, pečené, grilovaná masa, uzeniny, sladkosti, bílé i sladké pečivo a podobně. Rádi jsme s manželkou chodili po horách i jinde. Se svou postavou jsem byl celkem spokojen. V roce 2008 jsem měl těžký úraz nohy, který mi úplně změnil život. Rok jsem byl nucen používat při chůzi berle a dodnes nejsem úplně v pořádku. Jedl jsem stále stejně jako před úrazem a začal jsem tloustnout. V listopadu jsem vážil 117 kg při výšce 180 cm.

22.6.2016 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Ing. Petr Kouřil

Ing. Petr Kouřil - Reference klientů Světa zdraví TepliceNěkolik dní po Silvestru, přesně na Tři krále,
stoupl jsem si před zrcadlo - NE už takhle dále!
Žádné svaly, velké břicho, brady také máš,
povídám si "hochu milý, co s tím uděláš?"

6.6.2016 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Dagmar Krejčová

Dagmar Krejčová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TepliceDobrý den, jmenuji se Dáša Krejčová a je mi 28 let. Svůj příběh jsem se rozhodla s vámi sdílet proto, abych všem skeptikům (jako jsem byla já sama před prvními výsledky) dokázala, jaká změna se dá na člověku provést v rukách odborníků.

13.5.2016 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Pavlína Chvojková

Pavlína Chvojková - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví TepliceRozhodla jsem se zajít do Světa zdraví, kde se mi věnovala odbornice Ing.Šárka Hodslavská, která mi sestavila individuální program na míru - doporučené a nevyhovující potraviny pro můj metabolismus. Dodržovala jsem její doporučený systém a stanovila jsem si cíl shodit 10 Kg. Při mé výšce 175 cm mi tato váha stačila ke spokojenosti. Přidala jsem 2x týdně sportovní aktivitu a do 2 měsíců se mi oněch 10 kg podařilo zbavit. Za další 2 měsíce mi ubylo dalších 8 kg, celkem tedy -18kg.

1.5.2016 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Marta Máchová

Marta Máchová - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví TepliceKrásných 60 kg jsem měla ještě loni o prázdninách. ALE!! V srpnu 2014 jsem měla infarkt a už za 3 měsíce jsem měla 30 kg nahoře. Zadýchávala jsem se a nevěděla jsem, jestli je to nadváhou nebo nemocí. Kamarádka mi řekla o Světě zdraví. Požádala jsem o pomoc odborníky, protože s IM+ a ještě Crohnovou nemocí jsem si jídelníček netroufla sestavit sama. Jídelníček mi sestavili pestrý i přesto, že toho moc nesmím. :)

27.4.2016 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Marta Kopřivová

Marta Kopřivová - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví TepliceAsi před dvěma lety přišla kolegyně z práce s tím, že začala hubnout a že dochází do Světa zdraví. Už zkoušela i jiné cesty, tak jsem byla skeptická, ale měla perfektní výsledky a hlavně trvalé. Já jsem sice hubnout také potřebovala, ale nějak mi na to nezbýval čas a energie. To jsem si myslela tenkrát. Měla jsem zaměstnání a k tomu jsme si pořídili hospůdku, takže jsem šla z práce do práce. Měli jsme pár štamgastů, kteří si rádi dali panáka a velmi často zvali i nás. A to se špatně odmítá. Takže alkohol, stravu jsem řešila rychlovkami v hospodě a do toho nějaké ty stresy a kila šla nahoru. Po dvou letech jsem hospodu pustila a řekla jsem si, že bych měla udělat něco se sebou. U kolegyně jsem viděla, že kila se jí nevrací, tak jsem si řekla, že to zkusím také. 

29.3.2016 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Jana Pfefferová

Jana Pfefferová - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví TepliceKdyž jsem otěhotněla, tak jsem si řekla, že chutě na čokoládu zvládnu a budu v pohodě. Sice jsem před těhotenstvím měla okolo 60 kg, ale před porodem jsem dosáhla váhy 90 kg. Mé rozhodnutí o hubnutí začalo tím, když jsem chodila s kočárkem venku už půl roku a mladý soused se mě zeptal, kdy budu rodit. Zadýchávání a ztráta jakékoliv fyzičky a obnova šatníku ve větší velikosti mi také nepřidaly. Takže jsem na doporučení později vyhledala pomoc ve Světě zdraví.

24.3.2016 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Alena Knotková

Alena Knotková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TepliceJenže s pomocí poradkyně Ing. Šárky Hodslavské to najednou šlo, i když jsem nemohla cvičit. Stačilo pouze upravit jídelníček. Za tři měsíce se mi podařilo zhubnout o 14 kilogramů, cukr si držím v normě a začala jsem opět pomalu cvičit. A hlavně, cítím se skvěle. Naučila jsem se správně jíst a také pít. Určitě budu pokračovat touto cestou dále. SVĚT ZDRAVÍ mohu vřele doporučit.

12.1.2016 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Marie Knotková

Marie Knotková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TepliceZdravotní důvody mě donutily udělat něco pro své zdraví a redukci mé nadváhy. Rozhodla jsem se využít nabídky Světa zdraví v Teplicích, kterou jsem si přečetla na internetu. Tohoto rozhodnutí dnes nelituji, protože mi tam zpracovali dietu s ohledem na můj zdravotní stav.

7.12.2015 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Jan Pour

Jan Pour - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TepliceJsem již staršího věku a žiji delší dobu sám. Z dispozic asi získaných od svých rodičů mám i přesto zájem o pohyb, a tak hraji s občasnou přestávkou způsobenou opotřebovaností kloubů košíkovou, sálovou kopanou a jezdím na kole. Zdálo by se tedy, že jsem "vysportovaný" a potíže s moji tělesnou hmotností jsou mi vzdálené ...

4.11.2015 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Jaroslava Hejná

Jaroslava Hejná - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TepliceJe leden a moje váha je 78 kg, při mé výšce 168 cm. Je to katastrofa, alespoň pro mne. Cítím se špatně. Jsem nafouklá, unavená, otékají a bolí mne nohy.

27.10.2015 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Jana Svobodová, Teplice

Jana Svobodová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TepliceMůj příběh bude více či méně podobný těm ostatním, ale přesto se s vámi o něj podělím. Nikdy jsem nebyla hubené dítě a i v dospělosti jsem měla nadváhu. Asi od svých 35 let vedu neustálý boj se svými kilogramy. A výsledek? Nekonečný jojo efekt. Držela jsem různé diety, co se osvědčilo jinému, vyzkoušela jsem na sobě, ale úbytek váhy dlouho nevydržel. Začala jsem i docela pravidelně sportovat, ale jakmile jsem přestala, váha šla zase nahoru.

25.8.2015 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Marta Rajčániová

Marta Rajčániová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TepliceNikdy v životě jsem nebyla žádný drobeček, kromě momentu mého narození. Podle maminčina vyprávění jsem při narození vážila pouhá dvě (slovy dvě) kila, třebaže nikdy se nehovořilo o tom, že bych byla nedonošená. Maminka prý nade mnou žalostně plakala, když viděla, že kamarádčiny, stejně staré holčičky, je plný kočár, zatímco mě v něm nebylo pomalu ani vidět.

27.7.2015 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Petra Urbanová

Petra Urbanová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TepliceBrouzdala jsem na internetu a objevila jsem nabídku na konzultaci ve Světě zdraví. Vyplnila jsem dotazník a již ten den se mi ozvala milá asistentka, se kterou jsem domluvila schůzku na teplické pobočce Světa zdraví. Přivítání bylo moc milé, postavení na váhu a následné měření už ne. A v tom okamžiku jsem se pevně rozhodla, že to chci změnit. Nutriční poradkyně paní Fílová mi udělala typologii podle krevní skupiny, doporučila, co jíst a čemu se vyvarovat a přispěla i pár zdravými recepty. Na 14 - ti denní konzultace jsem se vždycky moc těšila.

27.5.2015 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Václav Hess

Václav Hess - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TepliceJe mi 66 let. Již od svých středních let trpím artrozou kyčlí. V mých 50 letech proběhla první operace kyčle levé nohy. Po 11 letech pak reoperace této levé kyčle a po čtyřech měsících následně výměna kyčle pravé nohy. Navíc jsem chytl bacil tzv. ,,zlatého stafilokoka“ a musel dostávat další antibiotika přímo do žíly. Ztratil jsem potom naprosto chuť k jídlu a musel se přemáhat, abych něco snědl. Váha šla během měsíce neuvěřitelně dolů z 98 kg na 86 kg. Bylo mě doporučeno užívat probiotika. Po nějaké době nastal opačný efekt - stálý hlad. A za docela krátkou dobu byla váha zpátky. Tělo si to hladovění zapamatovalo a tak jsem začal přibírat. Co mne k myšlence zhubnout přivedlo? Moje žalostné míry.

10.3.2015 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Růžena Blechová

Růžena Blechová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TepliceMůj příběh začal s váhou 105,5 kg o výšce 1,47 m. Je mi 59 let a mám roztroušenou sklerózu již 15 let. Má váha přibývala s tím, jak jsem brala kortikoidy a měla jsem nepravidelnou stravu. Rozhodla jsem se na nátlak mé dcery, protože jsem měla hrozně nemocná játra atd.

22.2.2015 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Simona Šimůnková

Simona Šimůnková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TepliceV lednu po operaci plotének a roční neschopnosti, když jsem zjistila, že má váha dosáhla 114 kg, jsem se rozhodla navštívit Svět zdraví a řešit co dál. Již několikrát jsem držela diety. Výsledek byl zprvu dobrý, ale pokaždé se vrátil jojo efekt. A tak jsem to zkusila jinou cestou. Dnes už vím, že byla správná. Po první konzultaci a po sestavení jídelníčku jsem věřila a těšila jsem se na výsledky, které se během měsíce dostavily. Byla jsem mile překvapena a spolupráce s mojí specialistkou je dodnes úžasná.

16.12.2014 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Václav Škoda

Václav Škoda - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TepliceDíky výživovému poradci, paní Hodslavské, se mi povedlo za šest měsíců zhubnout 22 kg tuku. Program mě naučil udělat si čas na jídlo a změnit složení svého jídelníčku. Naučil jsem se dodržovat správné stravovací návyky. Povedlo se mi zařadit do denního režimu i pohyb. Nadváhu stále mám, ale jsem rozhodnut využít získané poznatky a ručičku na váze stlačit ještě o pár desítek kilo níž. S poradenstvím a službami jsem byl spokojen a odnesl jsem si od svého výživového poradce řadu inspirací pro budoucí hubnutí. Nyní se cítím o mnoho lépe.

24.11.2014 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Petr Zimmerman

Petr Zimmerman - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TepliceZa uplynulý rok se mi podařilo zhubnout téměř o 44 kilo, a pokud za to někomu vděčím, tak asi své ženě, která mě bez mého vědomí objednala na nezávazné posouzení zdravotního stavu. Naše domácí váha do 150 kg již dlouho ukazovala chybu, kdykoliv jsem na ni stoupl, ale konejšil jsem se nadějí, že to o moc víc nebude, takže jsem se na zdravotní konzultaci zdráhal jít.

23.11.2014 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Eva Vitíková

Eva Vitíková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TepliceTak jsem se rozhodla s těmi kily něco udělat. Ale NE jenom dietou, ale nechat si udělat jídelníček přímo na míru. A povedlo se. Ze začátku jsem nic jiného nedělala, než si připravovala jídlo a jedla. A za chvíli znovu. Ale naučila jsem se to a klidně si dám do tašky krabičku se svačinou a můžu jít kamkoli. Přestože mi výživová poradkyně do jídelníčku napsala, že to bude chvíli trvat, než se začne váha hýbat směrem dolů, opak byl pravdou.

22.11.2014 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Zuzana Davídková

Zuzana Davídková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TepliceByla jsem tři měsíce po porodu, dávno jsem už nekojila a kila, která jsem nabrala během dvou těhotenství, se mi nedařila shodit. Je mi 34 let, měřím 166 cm a vážila jsem 77 kg. O "Světě zdraví" jsem se dozvěděla na internetu a tak jsem se objednala na konzultaci. První schůzka na mě zapůsobila velice dobře, rozhodla jsem se proto, že to zkusím. V té době byl můj metabolický věk 45 let.

20.11.2014 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Eva Mokrá

Eva Mokrá - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TepliceJe mi 65 let, šla jsem do důchodu a najednou jsem měla méně pohybu a kila šla nahoru. Nepřejídala jsem se, naopak jedla jen když jsem měla hlad a málo pila tekutin. Nejedla jsem sladké a divila se, že kila jdou nahoru. Došlo to tak daleko, že jsem měla 20 kilo navíc. Věci, které jsem ráda nosila, jsem musela odložit. Necítila jsem se dobře, zadýchávala se.

21.8.2014 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Marie Brůžková - Mikulov

Marie Brůžková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví NATURTEP TeplicePříliš velký tlouštík jsem nikdy nebyla, ale najednou mi došlo, že mám 80 kg. A to už při mé výšce 163 cm tloušťka je. A také jsem si uvědomila, že špatně jím, žiji a spím. Do kopce funím a nemám žádnou fyzičku. A hlavně! Přestala jsem se mít ráda. Pak se mi naskytla příležitost (díky dceři) využít vašich služeb. Má první návštěva (a měla být jediná) spočívala v tom, že se nechám přeměřit a pak se uvidí ...

29.5.2014 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Marie Nohejlová

Marie Nohejlová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví TeplicePřeji všem krásný den. Chci se s vámi podělit o svůj příběh. Jmenuji se Marie a je mi 56 let. Vždycky jsem byla štíhlá, až moc, ale pak přišla nemoc a s ní i hormonální léčba. Přibrala jsem za 3 měsíce 38 kilogramů. Byla to jedna hrůza, vyzkoušela jsem všechny možné diety, dokonce jsem hubla i pod lékařským dohledem a výsledek nic moc. Vláčela jsem tedy svoje kila s sebou no a zkoušela, co se dalo. Vlastně jsem jedla stále jen zdravě, ovoce, zeleninu, samé saláty a těstoviny, atd.

16.4.2014 | Rubrika: Příběhy klientů Světa zdraví Teplice

Objednejte se na konzultaci s výživovým poradcem Světa zdraví NATURTEP Teplice

Víte, že ...

... klienti pod vedením specialistů Světa zdraví v Teplicích zhubli již 5.771 kg a na všech pobočkách Světa zdraví potom již 422.085 kg? Ještě váháte?

 

 

TOPlist